Domů : Přípony souborů : Format .qrp

.qrp soubor

Typ souboru :QuickReport File

Vývojář QBS Software
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor QRP?

Soubor QRP je zpráva vytvořená programem QuickReport, což je program, který uživatelům umožňuje navrhovat a vytvářet sestavy. Obsahuje součásti sestavy, například grafiku, text, tabulky a informace o rozvržení. Soubory QRP lze generovat programově pomocí rozhraní API QuickReport.

Více informací

Soubory QRP jsou primární soubory používané programem QuickReport a jsou uloženy v proprietárním formátu. Soubory QRP však mohou být převedeny do jiných typů souborů v QuickReportu, včetně .HTML , .JPG , .PDF , .XML a .CSV .

Poznámka: QuickReport je napsán v Delphi kód a je integrován do IDE Delphi a C ++ Builder. Software je k dispozici ve verzích Standard a Pro.

Programy, které otevírají QRP soubory
Windows
Embarcadero Delphi
Embarcadero C++Builder
Zyl Soft RepView
Dr. Regener QuickReport-Viewer
Responsive Software QRP Viewer
3Engine QuickReport Viewer

O QRP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qrp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru QuickReport File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den, autore. Děkuji za vysvětlení přípony souboru .qrp. Před jeho přečtením jsem netušil, k čemu slouží, protože jsem je nikdy neviděl. Je zajímavé, že se dočtete, že se jedná o souborové sestavy obsahující jak grafiku, tak informace o rozvržení. Mohl byste také ukázat, jak je program automaticky generoval? Občas se mi totiž může stát, že při používání některých programů nevím, kdy se vytvářejí. Když se převedou pomocí jiné přípony, neztratí část svého obsahu? Děkuji za seznam programů, které je umí otevřít. Budu je muset všechny vyzkoušet a zjistit, který je nejlepší. Zkoušeli jste některý z nich na radu? Děkuji a pokračujte v dobré práci. Bylo to skvělé!