Domů : Přípony souborů : Format .ozt

.ozt soubor

Typ souboru :MU Online Image File

Vývojář Webzen
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor OZT?

Obrazový soubor vytvořený pro MU Online, masivní online hra pro více hráčů; obsahuje grafiku odkazovanou v hratelnosti, která se používá pro vnější vzhled, textury, rozhraní atd.

Více informací

Soubor OZT musí být převeden na soubor .JPG , .BMP , .TGA nebo jiný upravitelný soubor obrázku, aby mohl být upraven editorem obrázků a poté převeden zpět do souboru OZT. Soubor OZT lze převést pomocí programu Online Image Converter.

POZNÁMKA: Jiné podobné soubory obrázků používané MU Online jsou .OZJ a .OZB .

Programy, které otevírají OZT soubory

O OZT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ozt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MU Online Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne, soudruhu. Píšu vám to proto, abych vám poděkoval za popis přípony souboru .ozt. Již nějakou dobu jsem si chtěl pořídit MU Online. Po ušetření nějakých peněz jsem si konečně mohl dovolit vlastní PC a od té doby jsem začal hrát. Jednou z mých hlavních otázek bylo, jak se ukládá grafika uvnitř hry. Myšlenka je taková, že snad jednou něco podobného vytvořím se svou skupinou kamarádů. Mít jeden formát, který pomáhá ukládat textury i rozhraní, zní jako obrovská úspora času. Zajímavé je, že byly navrženy tak, aby bylo možné změnit rozšíření, aby je bylo možné upravit v grafických editorech a později vrátit do OZT. Do příště!