Domů : Přípony souborů : Format .ogm

.ogm soubor

Typ souboru 1:Origin Matrix File

Vývojář OriginLab
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor OGM?

Soubor OGM obsahuje maticovou knihu vytvořenou společností Origin, vědeckou a technickou analýzu dat a grafickou aplikaci. Ukládá jeden nebo více maticových listů, které obsahují sloupce a řádky čísel, speciálních znaků nebo mezer. Soubory OGM také ukládají další informace o matici, jako jsou názvy listů, matematické funkce, rozměry matice, styl a formátování a typ dat.

Více informací

Soubory OGM můžete otevřít pomocí prohlížeče Origin a Origin Viewer. Původ je k dispozici pouze pro Windows a je primárním programem pro vytváření, otevírání a úpravy souborů OGM. Když otevřete v poli Origin, zobrazí se matice jako okno v otevřeném projektu ( .OPJ nebo .OPJU file). Origin Viewer je také běžně používán pro prohlížení OGM souborů, protože je volný a může být použit v systému Windows a makra.

Chcete-li otevřít soubor OGM v aplikaci Origin, vyberte Soubor → Otevřít ..., vyberte možnost Původ Okno .ogm "typ souboru, přejděte do umístění souboru OGM a klepněte na tlačítko Otevřít.

Matice Origin můžete uložit jako šablony, abyste zachovali nastavení, která budou použita s ostatními vytvořenými maticemi. Chcete-li to provést, vyberte Soubor → Uložit šablonu jako ... a Origin vytvoří soubor .OTM pro uložení šablony.

POZNÁMKA: Vydání Origin 2018 obsahovalo aktualizovaný formát Unicode pro ukládání matic ( .OGMU ), který nabízí výhody výkonu oproti staršímu, ne-unicode formátu OGM.

Programy, které otevírají OGM soubory

Typ souboru 2:Ogg Media File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát Binary

.OGM druhá možnost

Komprimovaný videosoubor, který používá upravenou podobu formátu kontejneru Ogg souboru ve formátu Xiph.Org; podporuje přehrávání video obsahu, který obsahuje filtry DirectShow; vytvořené jako rozšíření specifikace Ogg tak, aby program Windows Media Player (starší verze) a další programy mohly snadno přehrávat video a zvukové soubory Ogg.

Více informací

POZNÁMKA: Xiph.Org, vlastník a vývojář specifikace Ogg, nepodporuje formát OGM, protože leží mimo specifikaci Ogg. Formát OGM je odlišný od formátu použitého pro soubory .OGG a .OGV .

Programy, které otevírají OGM soubory
Windows
Nero
Gretech GOM Player
VideoLAN VLC media player
MPlayer
MPUI
NCH Prism
Linux
VideoLAN VLC media player
MPlayer
Totem
mpv
Macintosh
VideoLAN VLC media player
MPlayer
Macgo Mac Media Player
iOS
VideoLAN VLC for iOS
Pentaloop PlayerXtreme Media Player

O OGM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ogm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Ogg Media File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.