Domů : Přípony souborů : Format .ogv

.ogv soubor

Typ souboru :Ogg Video File

Vývojář Xiph.Org
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor OGV?

Video soubor, který používá Xiph.Org open source formát Ogg kontejneru; mohou obsahovat video streamy, které používají jeden nebo více různých kodeků, například Theora; lze přehrávat pomocí různých mediálních přehrávačů.

Více informací

Soubory OGV jsou často používány pro přehrávání videoobsahu webových stránek pomocí HTML5 < video > štítek. Obecně se na ně odkazuje ve zdrojovém kódu HTML pomocí rozšíření ".ogg", i když soubory obsahují obsah videa.

Xiph.Org, vývojáři formátu OGV, poskytují sadu kodeků DirectShow který umožňuje vývojářům softwaru zahrnout podporu pro soubory OGV v otevřených i komerčních aplikacích.

POZNÁMKA: Zvukové soubory, které používají kontejner Ogg, se nazývají soubory Ogg Vorbis, kde "Vorbis" označuje konkrétní kompresi algoritmus používaný pro zvuková data. Termín "Vorbis" se nevztahuje na obsah videa Ogg.

Programy, které otevírají OGV soubory
Windows
VideoLAN VLC media player
MPlayer
JRiver Media Center
Media Player Classic
MPUI
Linux
VideoLAN VLC media player
MPlayer
Totem
Macintosh
VideoLAN VLC media player
MPlayer
JRiver Media Center
Macgo Mac Media Player
Tumult Hype
Miro Video Converter
iOS
VideoLAN VLC for iOS
Pentaloop PlayerXtreme Media Player

O OGV souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ogv a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Ogg Video File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Děkujeme za sdílení některých programů, které pracují s příponou .ogv. Byl jsem si vědom toho, že v sobě mají nějaký druh video streamu. Nicméně číst, že mohou mít jeden nebo více různých kodeků, je neuvěřitelné. Je to poprvé, co čtu o souboru s touto funkcí. Váš obrázek pomůže uživatelům udělat si lepší představu o tom, jak vypadají ve VLC. To je program, který vždy používám, ale číst další alternativy je lepší. Na PC mi vadí rozhraní, ale na Macu je mnohem čistší. Vyzkouším některé z těch, které jsi vyjmenoval, například Miro Video Converter. Ta část o tom, jak se soubory vlastně jmenují, mi taky pomohla. Někteří vrstevníci dnes říkali "Vorbis" a já tomu nebyl schopen porozumět. Tak se měj!