Domů : Přípony souborů : Format .nbs

.nbs soubor

Typ souboru 1:Minecraft Note Block Studio File

Vývojář David Norgren
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

Co je to soubor NBS?

Zvukový projekt vytvořený Minecraft Note Block Studio (NBS), program třetí strany, který se používá pro tvorbu vlastní hudby pro hru Minecraft; ukládá více stop, nazývaných vrstvy, z nichž každá obsahuje poznámky generované pomocí syntezátoru klávesnice a nástroje v programu; lze přehrávat v softwaru pro zobrazení náhledu hudby.

Více informací

Soubory NBS lze exportovat do formátu .MID nebo do souboru MCEdit .SCHEMATIC pro zahrnutí do hry Minecraft.

POZNÁMKA: Program Minecraft Note Block může importovat .MID uživatelé Minecraftu často využívají tuto funkci ke konverzi oblíbených MIDI skladeb a jejich importu do Minecraftu.

Programy, které otevírají NBS soubory
Windows
Mojang Minecraft
Minecraft Note Block Studio
Linux
Mojang Minecraft
Macintosh
Mojang Minecraft

Typ souboru 2:NTI Backup Set

Vývojář NTI
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.NBS druhá možnost

Záložní soubor vytvořený programem NTI Backup Now, program pro zálohování a obnovu systému Windows; odkazuje na odpovídající záložní soubor NTI (rozšíření .NBF ), který obsahuje data zálohy; slouží k ukládání a načítání sady záloh.

Více informací

Soubory NBS se liší od souborů .NPS , což jsou soubory zálohování oddílů pevného disku. Záloha NBS se nazývá "Záloha založená na souborech" v programu Zálohování NTI, zatímco záloha NPF se nazývá "Záloha založená na disku".

Programy, které otevírají NBS soubory

O NBS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nbs a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru NTI Backup Set, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.