Domů : Přípony souborů : Format .a7l

.a7l soubor

Typ souboru :Authorware 7 Library

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to soubor A7L?

Knihovna vytvořená a používaná programem Authorware 7, vizuálním autorským nástrojem pro vytváření e-learningových aplikací bohatých na média; obsahuje soubor jednotlivých ikon a související obsah; podporuje pouze ikony displeje, zvuku, interakce, filmu a Calc.

Více informací

Soubory knihovny A7L ukládají pouze jednotlivé ikony, které nemají žádnou strukturu nebo strukturu ikon. Obsah, který knihovna ukládá, je pouze odkazem na obsah, nikoli na skutečný obsah. Stejně jako soubor .A7D je soubor knihovny užitečný pro projektové týmy, které potřebují vyvíjet programy používající stejný obsah.

Chcete-li vytvořit soubor A7L, vyberte Soubor → Nový → Knihovna a přidejte své ikony ze složky toku. Poté vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako ..., pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

POZNÁMKA: Authorware 7 byl poslední verzí vyvinutou společností Macromedia dříve, než společnost Macromedia získala aplikaci Adobe. Systémy. Authorware byl ukončen v roce 2007.

Programy, které otevírají A7L soubory
Windows
Adobe Authorware
Macintosh
Adobe Authorware

O A7L souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .a7l a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Authorware 7 Library, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.