Domů : Přípony souborů : Format .qds

.qds soubor

Typ souboru :Windows Directory Query File

Vývojář Microsoft
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to soubor QDS?

Uložený vyhledávací soubor vytvořený ve složce Místa v síti Microsoft Windows. obsahuje vyhledávací kritéria a informace o rozsahu pro vyhledávání složek a souborů ve službě Active Directory, což je program centralizované správy oprávnění.

Více informací

Soubory QDS se používají pro opětovné otevření vyhledávání a sdílení vyhledávání služby Active Directory s ostatními uživateli.

POZNÁMKA: Systém Windows 7 používá soubory .SEARCH-MS k ukládání místních vyhledávání v Průzkumníku Windows.

Programy, které otevírají QDS soubory

O QDS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qds a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Windows Directory Query File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Chtěl jsem uvolnit místo v počítači s Windows a zjistil jsem, že mohu odstranit některé soubory adresáře. Po jejich prozkoumání jsem zjistil, že přípona .qds je důležitým typem souboru. Protože vysvětlení bylo poněkud nejasné, rozhodl jsem se to vyhledat na vašich webových stránkách a našel jsem mnohem lepší článek. Děkuji vám za vysvětlení přípony .qds! Hádám tedy, že tento soubor slouží hlavně ke zrychlení chodu počítače, že? Bylo by opravdu v pořádku, kdybych je smazal? Předpokládám, že tato přípona je skvělá pro optimalizaci, tudíž bych nerad, aby mi počítač běžel pomaleji. Koneckonců hlavním účelem mazání souborů je jeho zrychlení. Děkuji za veškerou podporu!