Domů : Přípony souborů : Format .notebook

.notebook soubor

Typ souboru :SMART Notebook File

Vývojář SMART Technologies
Kategorie Datové soubory
Formát Zip

Co je to soubor NOTEBOOK?

Soubor NOTEBOOK obsahuje notebook vytvořený softwarem SMART Notebook, který umožňuje učitelům vytvářet dynamické materiály pro výuku ve třídě. Může ukládat poznámky, diagramy, obrázky, zvuk a video. Soubory NOTEBOOK se používají pro ukládání a sdílení digitálních lekcí s učiteli a studenty.

Více informací

Zápisníky lze otevřít pomocí aplikace Notebook Express, což je aplikace hostovaná na webu SMART Technologies, který je spuštěn ve webovém prohlížeči. Lze je také otevřít pomocí standardního softwaru SMART Notebook.

POZNÁMKA: Soubory NOTEBOOK nahradily starší soubory .XBK , aby zahrnovaly pokročilejší funkce, například interoperabilitu.

Programy, které otevírají NOTEBOOK soubory
Windows
SMART Technologies Notebook
Linux
SMART Technologies Notebook
MimioStudio
SMART Technologies Notebook Express
Macintosh
SMART Technologies Notebook

O NOTEBOOK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .notebook a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru SMART Notebook File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Děkujeme za popis účelu přípony souboru .notebook. Myslel jsem si, že jejich účelem je tak trochu být zkrácený. Asi ne lol. Jelikož se učím používat software SMART Notebook, nepodařilo se mi o této příponě najít mnoho informací. Jsem ráda, že vše, o čem jsem měla pochybnosti, bylo vyřešeno zde. Jsem učitelem prvním rokem, takže mít nástroj, který mi pomáhá ukládat poznámky nebo schémata, mi pomáhá lépe plánovat výuku. Dalším velkým faktorem, proč zvažuji jejich použití, je to, že mohou mít i videa! To je skvělé a obrovský doplněk k mým hodinám. V dnešní době, kdy se vyučuje hlavně online, to bude vylepšení. K čemu slouží funkce interoperability? Děkuji za podporu!