Domů : Přípony souborů : Format .xlr

.xlr soubor

Typ souboru :Works Spreadsheet

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát Binary

Co je to soubor XLR?

Soubor XLR je tabulka nebo graf vytvořený ve verzích 6-9 sady Microsoft Works, což je populární sada produktivity. Ukládá data v buňkách, které jsou organizovány v mřížce sestávající z řádků a sloupců.

Více informací

Pracuje jako sada produktivity základní úrovně vyvinutá společností Microsoft. Obsahuje podobné programy jako Microsoft Office, ale s omezenými funkcemi.

Poznámka: Soubory XLR vytvořené v sadě Works 8 nebo novější jsou také rozpoznány v aplikaci Microsoft Excel.

Programy, které otevírají XLR soubory
Windows
Microsoft Works
Microsoft Excel
Macintosh
Microsoft Excel for Mac

O XLR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xlr a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Works Spreadsheet, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! V počítači jsem měl nějaké staré soubory a chtěl jsem zjistit, jestli jejich obsah stojí za to zachovat, nebo ne. Proto jsem si přečetl váš příspěvek o příponě souboru .xlr. Z toho, co jsem pochopil, jsou to v podstatě soubory Excelu pro program Microsoft Works. Být schopen ukládat data do buněk s řádky a sloupci je v podstatě to haha. Většina lidí o balíku Works neví, protože programy Office jsou běžné po celém světě. Jaké jsou některé funkce, které jsou u těchto souborů omezené? Hádám, že vzhledem k tomu, že se jedná o základní produktivitu, je spousta věcí, na které jste omezeni. Děkuji za upozornění, že Excel rozpozná pouze soubory vytvořené v programu Works 8 nebo novějším. Do příště!