Domů : Přípony souborů : Format .nbf

.nbf soubor

Typ souboru 1:Backup Now Archive

Vývojář NTI
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor NBF?

Archivovat soubory zálohované pomocí NTI Backup Now; obsahuje kopie složek a souborů, které lze obnovit, pokud jsou původní soubory poškozeny nebo odstraněny; typicky pojmenované "backup_001.nbf", "backup_002.nbf" atd.

Více informací

Chcete-li obnovit soubory pomocí funkce Zálohování, použijte možnost Obnovit v panelu Zobrazení.

Programy, které otevírají NBF soubory

Typ souboru 2:Nokia Backup File

Vývojář Nokia
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.NBF druhá možnost

Zálohování telefonních dat vytvořených pomocí sady Nokia PC Suite; obsahuje adresář, uživatelská nastavení a další data uložená v mobilním telefonu; lze použít k obnovení dat nebo kopírování informací do nového telefonu.

Více informací

POZNÁMKA: Novější verze sady Nokia PC Suite ukládají zálohy s příponou .NBU .

Programy, které otevírají NBF soubory

O NBF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nbf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Nokia Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Váš článek o příponě souboru .nbf mě uklidnil. Myslel jsem, že jsem si stáhl virus a můj počítač přijde o všechny soubory. Někteří členové mé rodiny mi darovali retro věci, mezi nimiž byl i telefon Nokia. Chtěl jsem se podívat, co je v něm uloženo a zda existují nějaké záložní soubory. Naštěstí k tomu slouží soubory NBF. Ukládají adresář, uživatelská nastavení a další informace. Zabírají hodně místa? Chci v tomto starém telefonu najít něco zajímavého. Sledovat, jak funguje stará technologie, je vždycky úžasné. Ukazuje to, kolik jsme toho objevili. Teď už vím, že si musím stáhnout program Nokia PC Suite. Jen doufám, že i po mnoha letech bude fungovat. Ještě jednou díky!