Domů : Přípony souborů : Format .schematic

.schematic soubor

Typ souboru :MCEdit Schematic File

Vývojář MCEdit
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor SCHEMATIC?

Soubor šablon používaný programem MCEdit, program sloužící k tvorbě úrovní pro Minecraft, 3D hra pro stavbu pískoviště; ukládá uspořádání vlastních bloků, které tvoří součást úrovně; lze použít pro uložení jakéhokoliv typu objektů, včetně budov, vodních útvarů a davů.

Více informací

Soubory SCHEMATIC lze otevřít v programu MCEdit výběrem tlačítka Import při úpravě úrovně. Schémata mohou být exportována výběrem možnosti Exportovat schéma, zatímco je vybrán nástroj Vybrat.

Programy, které otevírají SCHEMATIC soubory
Windows
Mojang Minecraft
NBTExplorer
Minecraft Note Block Studio
Linux
Mojang Minecraft
NBTExplorer
MCEdit
WorldEdit
Redstone Simulator
Macintosh
Mojang Minecraft
NBTExplorer
WEB
Javascript Redstone Simulator

O SCHEMATIC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .schematic a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MCEdit Schematic File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! To bylo tak krásné a skvělé čtení! Přemýšlel jsem, jak vytvořit úrovně Minecraftu a exportovat je pro můj architektonický projekt. Minecraft je tak skvělý nástroj pro učení a vytváření modelů měst! Váš článek o příponě souboru .schematic mi zachránil život, jak sdílet svůj projekt s profesorem. Teď ho můžu vytvořit ve videohře a vím, jak ho může otevřít v různých programech, aby si ho mohl vizualizovat! Zkoušel jsem k tomu použít MCEdit i WorldEdit a jsou to skvělé alternativy. Pokyny na vašem vstupu jsou velmi jasné! Tento článek pošlu svému profesorovi i kolegům, aby o této alternativě věděli. Moc vám za všechno děkuji!