Domů : Přípony souborů : Format .mid

.mid soubor

Typ souboru 1:MIDI File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

Co je to soubor MID?

Soubor MID je standardní soubor MIDI (Musical Instrument Digital Interface) používaný programy pro tvorbu a mixování hudby a také hardwarová zařízení MIDI. Obsahuje hudební data, jako jsou například noty, které se přehrávají, kdy jsou přehrávány, jak dlouho je každá nota držena a jak je každá nota přehrávána.

Více informací

Soubory MID se používají ke kódování dat MIDI do standardního formátu, který je interoperabilní mezi různými typy softwarových programů a hardwarových zařízení. Mohou také obsahovat data regulátoru pro zařízení. Například soubor MID lze použít ke změně nástrojů na hardwarovém zařízení MIDI nebo k úpravě informací o pedálu pedálu.

Soubory MID obsahují atributy hudebních dat, nikoli samotná hudební data. Lze je přehrávat pomocí softwarových nástrojů, které tato data interpretují.

Programy, které otevírají MID soubory
Windows
Microsoft Windows Media Player
Adobe Dreamweaver
ACD Systems ACDSee
CyberLink PowerDVD
FMJ-Software Awave Studio
Nullsoft Winamp
JRiver Media Center
NCH Switch
NCH WavePad
MakeMusic Finale
Image-Line FL Studio
Avid Pro Tools
Myriad Melody Assistant
Myriad Harmony Assistant
TuxGuitar
Linux
Myriad Melody Assistant
Myriad Harmony Assistant
TuxGuitar
KMid
TiMidity++
Macintosh
Adobe Dreamweaver
Nullsoft Winamp
JRiver Media Center
NCH Switch
MakeMusic Finale
Microsoft PowerPoint for Mac
Image-Line FL Studio
Avid Pro Tools
Apple Logic Pro
Myriad Melody Assistant
Myriad Harmony Assistant
TuxGuitar

Typ souboru 2:MapInfo Data File

Vývojář Pitney Bowes Software
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

.MID druhá možnost

Datový soubor GIS vytvořený MapInfo, software pro analýzu a vizualizaci prostorových dat; ukládá prostorová data pro odpovídající soubor .MIF (MapInfo Interchange Format); slouží k ukládání větších datových souborů, které nejsou vyjádřeny v souboru MIF.

Programy, které otevírají MID soubory
Windows
GDAL
Pitney Bowes MapInfo
Linux
GDAL
Macintosh
GDAL

O MID souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mid a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MapInfo Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, tady. Co se děje? Díky za popis přípony souboru .mid. Je šílené vidět, že souvisí i se softwarem MIDI lol. Nicméně jsem se dočetl o souboru typu 3, který souvisí s datovým souborem kytarového rytmu. Kdyby mi někdo řekl, že Rock Band i Guitar Hero používají stejný typ souboru pro kytarové rytmy, nevěřil bych mu. Mezi těmito hrami panuje jakási rivalita, takže je šílené si myslet, že tento druh aktiva používají znovu. Předpokládám, že se snadno používá díky datům MIDI, která pomáhají označovat události. Zjištění, jak všechny tyto videohry fungují, je úžasné. Je za nimi spousta úsilí. Díky za seznam. Jste nejlepší!