Domů : Přípony souborů : Format .mif

.mif soubor

Typ souboru 1:MapInfo Interchange Format File

Vývojář Pitney Bowes Software
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

Co je to soubor MIF?

Formát souboru používaný mapováním MapInfo a softwarem pro geografickou analýzu; uloží vizualizaci map ve formátu, který může rozpoznat aplikace třetích stran; jako výměnný formát mezi aplikacemi GIS.

Více informací

MapInfo se používá pro generování vizualizací různých datových sad, včetně statistik demografických údajů, stavebních informací (silnic, vodovodů atd.) a dat z obchodních informací. : Soubory MIF jsou někdy doprovázeny souborem .MID (data MapInfo), který obsahuje další prostorová data.

Programy, které otevírají MIF soubory
Windows
Golden Software Surfer
Golden Software Didger
GDAL
Pitney Bowes MapInfo
Linux
GDAL
Macintosh
GDAL

Typ souboru 2:FrameMaker Interchange Format File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Text

.MIF druhá možnost

Soubor vytvořený programem FrameMaker, program používaný ke generování a manipulaci s velkými, strukturovanými dokumenty; uloženy v prostém ASCII textu a ukládají všechna data původně ze souboru .FM nebo .BOOK ; popisuje text, grafiku a informace rozvržení dokumentu.

Více informací

Soubory MIF se používají k exportu dokumentů FrameMaker do formátu, který lze ovládat aplikacemi a skripty třetích stran. Exportované soubory MIF lze převést zpět na původní soubory FM nebo BOOK bez ztráty jakýchkoli informací.

Programy, které otevírají MIF soubory
Windows
Adobe FrameMaker
Adobe RoboHelp

Typ souboru 3:Management Information Format

Vývojář N/A
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.MIF třetí možnost

Definuje vlastní systémové architektury, které lze testovat pomocí serveru Microsoft Systems Management Server; také známý jako soubor IDMIF.

Programy, které otevírají MIF soubory

O MIF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mif a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Management Information Format, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Doufám, že se vám dnes daří. Důvodem, proč vám to píšu, je poděkování za článek o příponě souboru .mif. Moje první pochybnost se týkala programů, které umí otevřít . To, že je v něm celá sekce věnovaná těmto informacím, tuplem oceňuji. Všiml jsem si, že většina z nich je placená, takže je nějaká preference, který funguje nejlépe nebo má více nástrojů. Je to také poprvé, co slyším o příponě souboru, která může být doprovázena jinou příponou. Mít vizualizaci mapy, která funguje s několika aplikacemi, je důležitý kousek. Zkusím se podívat na nějaké návrhy, které jim lidé dali. Pokračujte v dobré práci!