Domů : Přípony souborů : .aut Soubor

.aut Přípona souboru

Typ souboruAutoIt Script File

Vývojář Jonathan Bennett
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.AUT číslo volby

Soubor používaný programem AutoIt, program původně vyvinutý pro automatizaci nastavení velkého počtu počítačů se systémem Windows; obsahuje BASIC-like programový kód, který spolupracuje s procesy a simuluje stisknutí kláves a pohyb myši; lze použít k vytvoření GUI systému Windows.

Více informací

Skripty AUT lze zkompilovat do samostatných spustitelných souborů pomocí programu Aut2Exe, který je součástí aplikace AutoIt. Soubory AUT jsou primárně spojeny s AutoIt v2.

Programy, které otevírají AUT soubory
Windows
AutoIt

O AUT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .aut a jak ji otevřít.

Typ souboru AutoIt Script File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 19.02.2019:
Příkaz „xargs“, který není součástí aut, poskytuje způsoby konfigurace nebo nastavení více modulů runtime. Souhrnný řádek LinePython.CLIQuick NavigationPython V4: Přehled: Lze extrahovat a zabalit různé kritické opravy systému Windows, události systému Windows Everywhere, testování serveru SQL Server 7 a několik příkazů konzoly... Přečtěte si více