Domů : Přípony souborů : Format .mbs

.mbs soubor

Typ souboru :Opera Mailbox File

Vývojář Opera Software
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

Co je to soubor MBS?

Soubor poštovní schránky vytvořený aplikací Opera Mail, e-mailový klient zabudovaný do webového prohlížeče Opera; obsahuje e-mailové zprávy pro konkrétní poątovní sloľku, například sloľku Přijaté, Koncepty nebo Odeslané zprávy; uloženy v podobném formátu jako poštovní složky Mozilla Thunderbird.

Více informací

Nástroj Aid4Mail může číst soubory MBS a exportovat je do jiných formátů poštovních schránek, včetně standardních souborů .MBX a proprietárních formátů aplikace Outlook, Windows Live Mail a Thunderbird.

Převaděč ABC Amber Opera mohou také převádět soubory MBS do formátů, které jsou čitelné pro člověka, jako například .TXT , .PDF , .RTF , .HTML a .DOC . Nástroj MBS2MBX může také převést soubory MBS z Opery verze 7.x do souborů .MBX Mbox. Nesmí však některé zprávy správně překládat.

Programy, které otevírají MBS soubory
Windows
Opera
Aryson MBOX Viewer
Linux
Opera
Macintosh
Opera

O MBS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mbs a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Opera Mailbox File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.