Domů : Přípony souborů : .maff Soubor

.maff Přípona souboru

Typ souboruMozilla Archive Format File

Vývojář Mozilla
Kategorie Webové soubory
Formát Zip

.MAFF číslo volby

Komprimovaný webový archiv vytvořený aplikací Mozilla Firefox a SeaMonkey; uloženy v komprimovaném formátu .ZIP a obsahují jednu nebo více webových stránek, včetně metadat požadovaných pro reprodukci stránek offline; obsahuje také obsah ke stažení, například zvuk nebo video.

Více informací

Soubory MAFF se používají pro procházení uložených webových stránek offline. Vzhledem k tomu, že formát podporuje více záložek prohlížeče, uživatelé mohou také procházet mezi uloženými kartami offline.

Soubory MAFF vyžadují doplněk Mozilla nazvaný MAF (stažený jako soubor .XPI ). Jakmile je tento plugin nainstalován, můžete uložit archivy MAFF ve Firefoxu výběrem Soubor → Uložit záložky jako ... nebo Soubor → Uložit všechny karty jako ....

Programy, které otevírají MAFF soubory
Windows
Mozilla Firefox
Mozilla SeaMonkey
Linux
Mozilla Firefox
Mozilla SeaMonkey
Macintosh
Mozilla Firefox
Mozilla SeaMonkey

O MAFF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .maff a jak ji otevřít.

Typ souboru Mozilla Archive Format File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře