Domů : Přípony souborů : .pet Soubor

.pet Přípona souboru

Typ souboru1WangReal Engine Game Model File

Vývojář Sonnori
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to PET soubor?

Soubor PET je soubor 3D modelu, který používají hry WangReal Engine, jako je Pangya a White Day: Labyrinth Named School. Obsahuje 3D model, který obsahuje texturu, kosti, animace, síť a informace o animaci obličeje. Soubory PET jsou distribuovány pomocí her WangReal Engine a jsou komprimovány v archivech .NOP a .PAK .

Více informací

Pokud chcete změnit znak ve hře, budete pravděpodobně muset otevřít soubor PET. Soubory PET můžete otevřít pomocí Pangya Models View v systému Windows. Soubory PET můžete také importovat v aplikaci 3DSMax a Blender pomocí doplňku 3DSMax a doplňku Blender.

Bílý den: Soubory PET s názvem Labyrint pojmenované školy jsou baleny v NOP archivech a soubory Pangya PET jsou baleny Archivy PAK. Archivy naleznete v adresáři, ve kterém je hra instalována.

Programy, které otevírají PET soubory

Typ souboru2Puppy Linux Install Package

Vývojář Barry Kauler
Kategorie Komprimované soubory
Formát Binary

.PET číslo volby 2

Aplikační balíček vytvořený pro PuppyLinux; obvykle se používá pro instalaci softwarových programů; uloženo v uloženém v archivním formátu "tarball" ( .TGZ files) s kontrolním součtem md5sum připojeným ke konci.

Více informací

PET je zkratka pro "Puppy's Extra Treats" a je jednotným balíčkovým systémem, který používá Puppy Linux 2.14 a novější. PET soubory mohou být otevřeny pomocí přiloženého programu PETget nebo pomocí jakéhokoliv extraktoru souborů TGZ. Po extrahování se adresářová struktura balíku promítne do kořenové úrovně souborového systému Linux.

Balíčky PET se běžně označují jako „domácí zvířata“. Nahrazují .PUP soubory používané staršími verzemi Puppy Linuxu.

Programy, které otevírají PET soubory
Windows
7-Zip
Smith Micro StuffIt Deluxe for Windows
RARLAB WinRAR
Linux
tar
PETget

O PET soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pet a jak ji otevřít.

Typ souboru Puppy Linux Install Package, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře