Domů : Přípony souborů : Format .pak

.pak soubor

Typ souboru 1:Video Game Package

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor PAK?

Soubor PAK je archiv používaný videohrami jako Quake, Hexen, Crysis, Far Cry a Half-Life. To může zahrnovat grafiku, objekty, textury, zvuky a další herní data "zabalené" do jednoho souboru. PAK soubory jsou často jen přejmenovaný soubor .ZIP .

Více informací

Soubory PAK jsou primárně používány videohrami, ale mohou být použity i jinými aplikacemi, například webovým prohlížečem Google Chrome. Formát souboru PAK používaný jednou hrou se může lišit od formátu PAK použitého pro jinou hru. Před otevřením souboru PAK proto možná budete muset vyzkoušet více programů.

Programy, které otevírají PAK soubory

Typ souboru 2:Skype Language Settings Package

Vývojář Microsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.PAK druhá možnost

Soubor PAK je balíček používaný společností Microsoft Skype, populárním online video a audio komunikačním programem. Obsahuje nastavení uživatelského rozhraní (UI) v určitém jazyce, jako je angličtina, španělština a francouzština, které jsou aplikovány na uživatelské rozhraní Skype na základě národního prostředí uživatele. Soubory PAK používají pouze verze systému Windows Skype pro systém Windows.

Více informací
___ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hry ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name64 ___ Zvukové soubory ______ categories_text64 ___

Kategorie zvukové soubory obsahuje komprimované a nekomprimované zvukové formáty, které obsahují data tvaru vlny, která lze přehrávat pomocí softwaru pro přehrávání zvuku. Tato kategorie také obsahuje soubory MIDI, hudební partitury a soubory zvukových projektů, které obvykle neobsahují zvuková data.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například ty, které byly přijaty jako přílohy e-mailu, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ categories_name59 ___ Nastavení Soubory ______ categories_text59 ___

Nastavení souborů ukládá nastavení operačního systému a aplikací. Tyto soubory nejsou určeny k otevření uživatelem, ale jsou změněny odpovídající aplikací, když jsou změněny předvolby programu. Soubory nastavení mohou být také nazývány soubory preferencí nebo konfigurační soubory.

______ categories_name77 ___ Komprimované soubory ______ categories_text77 ___

Komprimované soubory používají kompresi souborů, aby se ušetřilo místo na disku. Komprimované archivní formáty lze také použít ke komprimaci více souborů do jednoho archivu. Ke komprimaci souborů lze použít několik otevřených a proprietárních kompresních algoritmů, proto existuje mnoho různých komprimovaných typů souborů.

______ extension_description28557 ___

Soubor PAK je archiv používaný videohrami jako Quake, Hexen, Crysis, Far Cry a Half-Life. To může zahrnovat grafiku, objekty, textury, zvuky a další herní data "zabalené" do jednoho souboru. PAK soubory jsou často jen přejmenovaný soubor .LPROJ .

______ extension_text28557 ___

Soubory PAK jsou primárně používány videohrami, ale mohou být použity i jinými aplikacemi, například webovým prohlížečem Google Chrome. Formát souboru PAK používaný jednou hrou se může lišit od formátu PAK použitého pro jinou hru. Před otevřením souboru PAK proto možná budete muset vyzkoušet více programů.

______ extension_common28557 ___ ______ extension_description28558 ___

Soubor PAK je balíček používaný společností Microsoft Skype, populárním online video a audio komunikačním programem. Obsahuje nastavení uživatelského rozhraní (UI) v určitém jazyce, jako je angličtina, španělština a francouzština, které jsou aplikovány na uživatelské rozhraní Skype na základě národního prostředí uživatele. Soubory PAK používají pouze verze systému Windows Skype pro systém Windows.

______ přípona_text28558 ___

Soubory PAK jsou označeny programem Skype a nejsou určeny k ručnímu otevření. Soubory PAK lze nalézt v následujícím adresáři v systému Windows:

C: Programové soubory (x86) Microsoft Skype for Desktop locales

POZNÁMKA: Jazyková nastavení jsou uložena v %li_nk% soubory v makrech.

______ extension_common28558 ___ ______ extension_description28559 ___

Komprimovaný formát archivu pocházející z DOSu, který může obsahovat mnoho souborů; data v souboru PAK mohou být komprimovaná nebo nekomprimovaná, ale obvykle je komprimována pomocí komprese ZLIB.

______ extension_text28559 ___ ______ extension_common28559 ___ ______ extension_description28560 ___

Soubor používaný Simutransem, bezplatná simulační hra; obsahuje grafiku a vlastnosti herního objektu; kompilován z prostého textu ".dat" datový soubor a zdroj %li_nk% image; používané pro herní vozidla, budovy, terén a další objekty.

______ extension_text28560 ___

Chcete-li upravit objekty Simutrans, uživatelé obvykle neupravují soubory PAK přímo. Místo toho obvykle stahují zdrojové soubory DAT a PNG používané k balení souboru PAK, upravují soubory a pak zabalují obsah do nového souboru PAK. Soubory PAK jsou vytvořeny pomocí programu MakeObj.exe.

______ extension_common28560 ___ _______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu_18842 ___ ______ product_text18842 ___ ______ product_main_features16454 ___
 • Editor map
 • Editor modelů
 • Importujte zvuky a textury
 • Vytvoření archivů PAK
 • Podpora pluginů
______ product_text16454 ___

QuArK je nástroj, který umožňuje uživatelům upravovat Quake a další hry. To je zkratka pro Quake Army Knife a je k dispozici pouze pro Windows.

Nástroj lze použít jako editor map pro různé hry včetně Quake 1, 2 a 3, Hexen 2, Half-Life, Kingpin a Star Trek Voyager: Elite Force. QuArK umí upravovat modely, importovat zvuky a textury a vytvářet %li_nk% archivy. Editor také podporuje pluginy, které umožňují přidat další funkce programu.

QuArK je primárně používán Quake hráči, kteří chtějí změnit prostředky hry. Poskytuje několik jednoduchých funkcí a aktivní komunitu uživatelů, kteří mohou odpovídat na technické dotazy, diskutovat o tématech souvisejících s QuArK a umožnit uživatelům požadovat funkce v novém vydání. QuArK je solidní nástroj pro editaci prostředků hry Quake.

Aktualizováno: 11. června 2015

_______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ ______ product_main_features15451 ___
 • Nástroj pro rozsáhlou kompresi souborů
 • služby ZipSend a ZipShare pro odesílání velkých souborů prostřednictvím e-mailu
 • Podpora mnoha komprimovaných formátů souborů
 • zabezpečení šifrování AES a zabezpečení heslem
 • Integrováno do Průzkumníka Windows
 • Možnosti rozdělení archivu
 • Automatizované zálohy
______ product_text15451 ___

WinZip je populární nástroj pro kompresi souborů pro Windows. Umožňuje uživatelům komprimovat a dekomprimovat archivy souborů, vytvářet zálohy dat a bezpečně šifrovat data. Komprimací souborů mohou uživatelé ušetřit úložný prostor a urychlit přenos souborů přes Internet.

WinZip podporuje archivy typu split nebo multi-volume, které rozdělují archiv do více souborů, z nichž každý má jednotnou velikost souboru. Uživatelé, kteří chtějí rozdělit velký obrazový soubor disku DVD na disky CD-ROM, mohou například vybrat možnost rozděleného archivu 650 MB. Uživatelé mohou také rozdělit videa a další mediální soubory do velikosti 3 MB nebo 5 MB pro účely e-mailu. Výsledné soubory mohou být sloučeny zpět do původního souboru pomocí WinZipu.

WinZip se integruje s e-mailem a Facebookem, což usnadňuje odesílání velkých souborů přímo z okna aplikace WinZip. Služba ZipSend společnosti WinZip automaticky nahrává přílohy e-mailu do online cloudu ZipSend a zpřístupňuje je příjemcům e-mailů. Uživatelé mohou také nahrávat soubory Zip přímo na Facebook pomocí služby ZipShare.

WinZip podporuje velké množství komprimovaných formátů, ale primárně se používá k vytvoření archivů %li_nk% a %li_nk% . WinZip poskytuje funkce zabezpečení pro uživatelská data. Podporuje šifrování AES, které lze použít k zabezpečení citlivých dat chránících heslem. WinZip navíc automaticky vymaže, zmaže a odstraní všechny dočasně extrahované soubory, které byly vytvořeny v procesu dešifrování, což zabraňuje neoprávněnému přístupu k odstraněným souborům.

WinZip poskytuje širokou škálu funkcí, které se pohybují od osobních po profesionální prostředí. Osobní uživatelé obvykle používají WinZip pro dekompresi stažených souborů přes internet nebo pro zipové soubory, které jsou posílány přes e-mail. V profesionálním prostředí může být WinZip použit pro šifrování důležitých souborů, vytváření komprimovaných dokumentů a archivaci dat. Bez ohledu na prostředí, ve kterém se používá Corel WinZip, je to skvělé řešení pro všechny potřeby komprese souborů.

Aktualizováno: 21. listopadu 2018

_______závazky_produktu18542 ___ ______ product_text18542 ___ _______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ _______zobrazení_produktu16942 ___ ______ product_text16942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17542 ___
 • Otevře soubory Cal3D
 • Poskytuje jednoduché rozhraní
 • Zobrazení 3D znaků z různých pohledů
______ product_text17542 ___

Cal3DViewer je open source aplikace sloužící k načítání a vizualizaci souborů Cal3D. Cal3D je 3D knihovna pro animaci postav napsaná v C ++, která byla původně vyvinuta jako 3D klient pro Worldforge, ale nakonec se stala samostatným programem.

Program umožňuje otevírat soubory Cal3D, které zahrnují CFG, CMF, XRF , XMF, CRF, CAF, XSF, CSF a XAF. Aplikace obsahuje jednoduché rozhraní s panelem základních ovládacích prvků. 3D znaky můžete zobrazit v režimu solid, s texturovanými čarami, bílými čarami, bílými body s kostmi, bílými body a různými úhly. Aplikace také umožňuje zobrazit více informací o modelu a přehrát animaci.

Cal3DViewer je lehká aplikace, která poskytuje přímý zážitek pro prohlížení souborů Cal3D. Nepřichází s množstvím schopností, ale dělá to, co slibuje, což je zobrazení souborů Cal3D.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

_______zobrazení_produktu16842 ___ ______ product_text16842 ___ _______zobrazení_produktu produktu 17942 ___ ______ product_text17942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17842 ___ ______ product_text17842 ___ ______ product_main_features17487 ___
 • Videohovor s lidmi kdekoli na internetu
 • Využijte sdílení obrazovky pro spolupráci s ostatními
 • Volejte na telefonní čísla s předplatným nebo pomocí kreditů
 • Odeslat textovou komunikaci prostřednictvím zabudovaného rozhraní chatu
______ product_text17487 ___

Skype je telekomunikační program, který se používá hlavně pro video chatování. Původně byl vyvinut pro počítače, ale nyní je k dispozici pro smartphony a tablety, které jsou připojeny k internetu. Aplikace je bezplatná, ale kredity lze zakoupit za účelem volání na pevné linky nebo čísla mobilních telefonů.

Služba Skype má mnoho možností, které vám pomohou se spojit s ostatními. Video chatování je nejoblíbenější funkcí programu, ale může být také použito pro hlasové hovory a chatování. Poskytuje také možnost snadno přenášet soubory přes internet jinému uživateli ve službě Skype.

Pokud hledáte aplikaci pro komunikaci s ostatními, Skype je dobrou volbou. Ať už chcete videochat nebo jednoduše hlasový chat, vztahuje se na vás.

Aktualizováno: 19. prosince 2018

_______zobrazení_produktu_151542 ___
 • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
 • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
 • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
 • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Notepad je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

_______zobrazení_produktu17742 ___ ______ product_text17742 ___ _______závazky_produktu18742 ___ ______ product_text18742 ___ ______ product_main_features15452 ___
 • Rozbalte 40 různých formátů souborů
 • Komprimujte 8 různých formátů včetně .EGG a .ALZ
 • Přístup k programu ve více než 20 jazycích
______ product_text15452 ___

ESTsoft ALZip je bezplatný nástroj pro kompresi souborů. Je to nejoblíbenější program pro zipování v Koreji, ale používá se po celém světě.

ALZip je jednoduchý nástroj pro zipování a rozbalování archivů souborů. Má vlastní vlastní formáty %li_nk% a %li_nk% , ale může rozbalit 40 formátů a zip 8. ALZip byl původně vytvořen kvůli jazykovým potížím s WinZipem a je dostupný ve více než 20 různých jazycích.

Pokud máte potíže s použitím nástroje pro archivaci souborů vzhledem k jazyku, ve kterém je napsán, ALZip je snadno dostupný v mnoha různých jazycích. Pokud můžete na druhé straně snadno pochopit rozhraní programu pro zipování, ALZip nemá k dispozici mnoho dalšího.

Aktualizováno: 18. července 2014

_______zobrazení_produktu_2009 ___ ______ product_text20094 ___ ______ product_main_features20939 ___ ______ product_text20939 ___ ______ product_main_features20940 ___ ______ product_text20940 ___ ______ product_main_features20941 ___ ______ product_text20941 ___ ______ product_main_features15453 ___
 • Komprimujte a rozšiřujte různé formáty, například SITX, Zip, Tar a RAR
 • Přetáhněte soubory do cílových dlaždic pro rychlou kompresi a přepravu
 • Naplánujte časy archivace, abyste automaticky vytvořili zálohy
 • Přístup k funkcím StuffIt přes Finder pomocí funkce StuffIt MagicMenu
______ product_text15453 ___

Smith Micro StuffIt Deluxe Mac je populární nástroj pro kompresi a rozšiřování souborů. Používá jej jak osobní, tak profesionální uživatelé k bezpečnému sdílení a ukládání fotografií, videa, hudby, prezentací a dalších velkých souborů.

StuffIt Deluxe Mac nabízí několik různých nástrojů, které vám pomohou komprimovat a rozšiřovat soubory. Nástroj StuffIt Expander podporuje více než 30 různých typů kompresních formátů, včetně Zip, Tar a RAR. Může také komprimovat soubory do původních formátů %li_nk% a %li_nk% . Nástroj StuffIt Destinations umožňuje přetáhnout soubory do cílové dlaždice, kde pak soubor balí a odešle do přednastaveného cíle, jako je Disk Google, Dropbox nebo Microsoft OneDrive.

Nástroj StuffIt Archive Manager umožňuje provádět pokročilejší úlohy komprese a rozšiřování, například plánování doby archivace pro automatické zálohy. Konečně, StuffIt MagicMenu umožňuje přístup k funkcím StuffIt prostřednictvím Finderu, aniž byste museli aplikaci otevírat.

Stuffit Deluxe Mac je užitečný program pro kompresi nebo archivaci souborů, jako je hudba, video a fotografie. To je také užitečné pro vytváření záloh a šifrování souborů s citlivými daty. Přestože jsou k dispozici další nástroje pro kompresi zdarma, je kvalitní řešení Micro Micro Stuffit Deluxe Mac.

Aktualizováno: 7. října 2014

______ product_main_features15520 ___
 • Komprimujte a dekomprimujte širokou škálu formátů souborů
 • Otevřete archivy, které mají neanglické znaky v názvu souboru
 • Program můžete snadno nastavit a používat jako náhradu za nástroj Mac Archive Utility
______ product_text15520 ___

Unarchiver je bezplatný program pro dekompresi dat pro Mac, který podporuje mnoho různých komprimovaných formátů. Byla vyvinuta jako náhrada za vestavěný Mac Archive Utility, který nepodporuje mnoho formátů.

Unarchiver je navržen tak, aby se snadno nastavoval a používal. Po instalaci vše, co musíte udělat, je nastavit jako výchozí program pro archivní soubory (což lze snadno provést v rámci programu). Je také navržen tak, aby lépe ladil s rozložením nástroje Finder, aby vám poskytl konzistentnější práci s počítačem.

Unarchiver je velkým krokem od Mac Archive Utility. Pokud hledáte bezplatnou alternativu komprese a dekomprese souborů a archivů na počítačích Mac, je to skvělá volba.

Aktualizováno: 18. prosince 2018

______ product_main_features20942 ___ ______ product_text20942 ___ ___
Programy, které otevírají PAK soubory

Typ souboru 3:PAK (Packed) File

Vývojář N/A
Kategorie Komprimované soubory
Formát Binary

.PAK třetí možnost

Komprimovaný formát archivu pocházející z DOSu, který může obsahovat mnoho souborů; data v souboru PAK mohou být komprimovaná nebo nekomprimovaná, ale obvykle je komprimována pomocí komprese ZLIB.

Programy, které otevírají PAK soubory
Windows
Smith Micro StuffIt Deluxe for Windows
ESTsoft ALZip
Avanquest PowerDesk Pro
Smith Micro StuffIt Deluxe
Macintosh
Smith Micro Stuffit Deluxe Mac
The Unarchiver

Typ souboru 4:Simutrans Object File

Vývojář Simutrans
Kategorie Game Files
Formát Binary

.PAK čtvrtá možnost

Soubor používaný Simutransem, bezplatná simulační hra; obsahuje grafiku a vlastnosti herního objektu; kompilován z prostého textu ".dat" datový soubor a zdroj .PNG image; používané pro herní vozidla, budovy, terén a další objekty.

Více informací

Chcete-li upravit objekty Simutrans, uživatelé obvykle neupravují soubory PAK přímo. Místo toho obvykle stahují zdrojové soubory DAT a PNG používané k balení souboru PAK, upravují soubory a pak zabalují obsah do nového souboru PAK. Soubory PAK jsou vytvořeny pomocí programu MakeObj.exe.

Programy, které otevírají PAK soubory
Linux
Simutrans

O PAK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pak a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Simutrans Object File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Když jsem hledal příponu .pak, očekával jsem, že to bude něco, co souvisí s balíčky aplikací. A jsem rád, že jsem se nemýlil! Oceňuji vysvětlení všech typů balíčků, které s touto příponou existují. Nicméně jediné použití, které jsem hledal, je zabalený soubor, který funguje podobně jako komprimovaný. Díky vám jsem byl schopen otevřít svůj soubor pomocí The Unarchiver a podívat se do jeho obsahu. Přesto jsem si rád přečetl, že aplikace, jako je Skype, používají tento formát k zahrnutí dalších jazyků a dat, jako je uživatelské rozhraní. S pozdravem