Domů : Přípony souborů : Format .gvdesign

.gvdesign soubor

Typ souboru :Gravit Designer File

Vývojář Gravit
Kategorie Vector Image Files
Formát N/A

Co je to soubor GVDESIGN?

Soubor GVDESIGN obsahuje návrh vektorového obrazu vytvořený programem Gravit Designer, bezplatný program, který se používá k vytvoření vektorového umění. Ukládá obraz spolu s nastavením designu, jako je velikost stránky a jednotky dokumentů (pixely, palce, picas atd.). Soubory GVDESIGN se často používají k vytváření prezentací, grafiky sociálních médií, plakátů, karet a titulních stránek.

Více informací

Soubor GVDESIGN otevřený v aplikaci Gravit Designer 3.2

Soubor GVDESIGN je primární typ souboru spojený s programem Gravit Designer. Pro otevření souborů GVDESIGN můžete také použít Gravit Klex.

Chcete-li vytvořit soubor GVDESIGN, vyberte Soubor → Nový design ... nebo Nový návrh ze šablony .... Pak vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit do souboru ... zachránit svůj design. Při prvním uložení návrhu je vytvořen soubor GVDESIGN k uložení obsahu návrhu. Návrh můžete také exportovat do jiných obrazových formátů, například .PNG , .JPG , .SVG , .SVGZ nebo .PDF .

Návrhář Gravit Designer je k dispozici ke stažení ve Windows, platformy MacOS, Linux a Chrome OS. Je také k dispozici jako webový program, který lze použít prostřednictvím webového prohlížeče, například Chrome, Edge, Firefox nebo Safari.

Při ukládání souboru GVDESIGN do webové verze aplikace Gravit Designer můžete zvolte pro uložení souboru do "gravit cloud" pro uložení nebo stažení souboru do zařízení. Obě tyto možnosti jsou k dispozici v nabídce Soubor aplikace Gravit Designer.

Programy, které otevírají GVDESIGN soubory

O GVDESIGN souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gvdesign a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Gravit Designer File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.