Domů : Přípony souborů : Format .dsb

.dsb soubor

Typ souboru 1:Dell DataSafe Backup File

Vývojář Dell
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor DSB?

Záložní soubor vytvořený aplikací Dell DataSafe Local Backup, aplikace pro zálohování a obnovu, která je součástí nákupů počítačů Inspiron, Studio a XPS Dell; mohou ukládat systémové soubory (aplikace, ovladače atd.) a uživatelské soubory (fotografie, dokumenty atd.); může být jeden z několika souborů, které obsahují celkovou zálohu.

Více informací

Soubory DSB se používají pro obnovu kontrolních bodů systému nebo pro obnovu ztracených dat. Uživatel nemá přímou interakci se soubory DSB, ale místo toho používá rozhraní DataSafe Local Backup pro obnovu dat uložených v souborech DSB.

Programy, které otevírají DSB soubory

Typ souboru 2:DAZ Studio Binary Script

Vývojář DAZ Productions
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.DSB druhá možnost

Skript vytvořený DAZ Studio, 3D aplikace pro modelování znaků; obsahuje instrukce, které automatizují úlohy v softwaru, jako je použití předvoleb (pozice, charakter, shader, materiály, světla, kamery atd.); podobně jako soubor .DS , ale místo blikajícího textu je uložen v binárním formátu; může obsahovat šifrování, pokud je vytvořeno ve verzích DAZ Studio 1 a 2.

Více informací

Chcete-li uložit předvolby programu DAZ Studio do souboru DSB, vyberte Soubor → Uložit jako a vyberte jednu z předvoleb z rozevíracího seznamu. Máte také možnost uložit do formátů DS a .DSE .

Programy, které otevírají DSB soubory
Windows
DAZ 3D DAZ Studio
Macintosh
DAZ 3D DAZ Studio

Typ souboru 3:Orchida Embroidery File

Vývojář Orchida Soft
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.DSB třetí možnost

Formát vyšívacího souboru používaný v systému Orchida Embroidery System (OES); používá se pro tvorbu výšivek a pletacích vzorů; mohou být generovány z klipartů, fotografií, naskenovaných obrázků nebo návrhů vytvořených uživatelem; také podporuje fonty True Type.

Více informací

Soubory DSB jsou podporovány několika různými vyšívacími stroji, včetně strojů Brother, Barudan, Tajima, ZSK, Pfaff a Happy.

Programy, které otevírají DSB soubory
Windows
Orchida Soft Orchida Embroidery System (OES)

Typ souboru 4:Wondershare DVD Slideshow Builder Project

Vývojář Wondershare
Kategorie Datové soubory
Formát XML

.DSB čtvrtá možnost

Soubor projektu vytvořený programem DVD Slideshow Builder, program, který umožňuje uživatelům vytvářet prezentace z digitálních fotografií a dalších obrázků; ukládá odkazy na obraz a hudební soubory importované do prezentace, stejně jako přechody, efekty a nabídky DVD.

Více informací

Po dokončení přidávání obrázků a hudby můžete video vypálit na disk DVD nebo exportovat prezentaci do několika formátů videa pro různá stolní a mobilní zařízení. Formáty exportu zahrnují .MP4 , .AVI , .WMV , .3GP , .TS a formáty .TRP .

Programy, které otevírají DSB soubory

O DSB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dsb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Wondershare DVD Slideshow Builder Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.