Domů : Přípony souborů : Format .ds

.ds soubor

Typ souboru 1:DAZ Studio 1/2 Script

Vývojář DAZ Productions
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Text

Co je to soubor DS?

Prostý textový skript používaný aplikací DAZ Studio, 3D modelovací aplikací; obsahuje instrukce, které automatizují funkčnost programu; může fungovat jako makro pro běh běžných úkolů nebo může zahrnovat vlastní kód, který rozšiřuje funkčnost softwaru; často se používá pro použití znakových morfů nebo přednastavení modelu a pro práci s formáty importu a exportu.

Více informací

POZNÁMKA: DS soubory jsou používány DAZ Studio 1 a 2, ale jsou stále kompatibilní s DAZ Studio 3. Nativní přípona skriptu pro DAZ Studio 3 a novější je .DSA .

Programy, které otevírají DS soubory
Windows
DAZ 3D DAZ Studio
Macintosh
DAZ 3D DAZ Studio

Typ souboru 2:LMMS DrumSynth File

Vývojář LMMS
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.DS druhá možnost

Zvukový vzorek používaný LMMS (Linux MultiMedia Studio), bezplatný program pro tvorbu hudby; lze načíst do LMMS DrumSynth, který přehrává sekvence ukázek bicích.

Více informací

DS soubory jsou ukládány v bezeztrátovém, ale kompaktním formátu a jsou používány specificky funkcí DrumSynth. LMMS může také načíst několik dalších typů vzorových formátů do audio stop, včetně .WAV , .AIF , .OGG a .MP3 .

Programy, které otevírají DS soubory
Linux
LMMS

Typ souboru 3:TWAIN Data Source

Vývojář N/A
Kategorie Executable Files
Formát N/A

.DS třetí možnost

Poskytuje komunikační rozhraní mezi počítačem a skenerem pomocí skenovacího softwaru kompatibilního s rozhraním TWAIN

Programy, které otevírají DS soubory
Windows
Adobe Photoshop
Runs itself within scanning software such as Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop
Runs itself within scanning software such as Adobe Photoshop

Typ souboru 4:Furcadia DragonSpeak File

Vývojář Furcadia
Kategorie Game Files
Formát Text

.DS čtvrtá možnost

Herní skript, který používá Furcadia, 2D multiplayerová online hra ve fantazijním světě snů; uložen jako součást snu (soubor% .MAP ) a obsahuje skriptované události, ke kterým dochází během snu; lze upravit pomocí editoru DragonSpeak (DSEditor.exe), který je součástí aplikace Furcadia.

Více informací

Soubory DS používají formát prostého textu a lze je zobrazit v libovolném textovém editoru.

Programy, které otevírají DS soubory
Windows
Furcadia

O DS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ds a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Furcadia DragonSpeak File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Jsem uživatelem Macu už léta, ale nikdy jsem si nepoložil otázku, k čemu slouží soubory .ds_store (a zda vůbec existují). Díky vám a vašemu úžasnému příspěvku to teď vím! Z toho, co jsem tedy pochopil, se tyto soubory používají pouze k ukládání informací o vzhledu složek? Jak to dělají? Viděl jsem, že se mohou zviditelnit při kopírování. Je nějaká výhoda, že jsou neviditelné? Přečtení vašeho článku ve mně vzbudilo zvědavost a zkusil jsem zkopírovat složku do počítače s Windows a tento soubor jsem viděl! Nemohl jsem je otevřít, ale přišlo mi zábavné, že existují. Díky vašemu článku však vím, že je mohu bez problémů odstranit. Děkuji vám.