Domů : Přípony souborů : Format .ctx

.ctx soubor

Typ souboru 1:Visual Basic Control Binary File

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

Co je to soubor CTX?

Soubor dat UserControl vytvořený vývojovým softwarem Visual Basic; ukládá obrázky a jiná binární data, která nelze uložit jako prostý text; uloženy spolu se souborem .CTL , který definuje ovládací prvek ActiveX.

Programy, které otevírají CTX soubory

Typ souboru 2:Valve ICE Encoded Script

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát Binary

.CTX druhá možnost

Herní skript kódovaný kódem ICE (Information Concealment Engine); používá Valve hry jako Team Fortress 2 (TF2) a Counter Strike; Používá se pro obfuscating herní skripty, takže uživatelé s nimi nemohou snadno manipulovat.

Více informací

Soubory CTX mohou být převedeny na soubory .TXT pomocí programu Ctx Converter.

POZNÁMKA: Skripty CTX jsou vytvořeny pomocí programu Vice, který je součástí sady SDK systému.

Programy, které otevírají CTX soubory

Typ souboru 3:Cherrytree Password-protected SQLite Document

Vývojář giuspen
Kategorie Komprimované soubory
Formát Zip

.CTX třetí možnost

Soubor CTX je dokument vytvořený aplikací Cherrytree. Ukládá data dokumentu, která mohou obsahovat text, tabulky, objekty a obrázky komprimované pomocí komprese Zip. Soubory CTX jsou chráněny heslem a nelze je bez zadávání zobrazit.

Více informací

Uživatelé často ukládají dokumenty Cherrytree jako soubory .CTB , ale pokud je chrání heslem, dokumenty se uloží jako soubory CTX. Uživatelé Cherrytree mohou také ukládat dokumenty ve formátu XML jako .CTD files. Soubory CTD chráněné heslem jsou uloženy jako soubory .CTZ . Soubory CTD a CTZ jsou užitečné pro ukládání dokumentů, které jsou menší než soubory CTB a CTX.

Soubory CTX jsou obvykle otevírány společností Cherrytree, ale mohou být také otevřeny systémem 7-Zip ve Windows. Pokud jej uživatel otevře v 7-Zipu, musí být heslo ještě zadáno před otevřením souboru.

POZNÁMKA: Cherrytree je vyvinut společností giuspen, portmanteau Giuseppe Penone.

Programy, které otevírají CTX soubory

O CTX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ctx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Cherrytree Password-protected SQLite Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.