Domů : Přípony souborů : .ctz Soubor

.ctz Přípona souboru

Typ souboruCherrytree Password-protected XML Document

Vývojář giuspen
Kategorie Komprimované soubory
Formát Zip

.CTZ číslo volby

Soubor CTZ je dokument vytvořený aplikací Cherrytree. Ukládá data dokumentu, která mohou obsahovat text, tabulky, objekty a obrázky komprimované pomocí komprese Zip. Soubory CTZ jsou chráněny heslem a nelze je zobrazit bez zadaného hesla.

Více informací

Uživatelé obvykle ukládají dokumenty Cherrytree jako soubory .CTB , ale pokud je chrání heslem, dokumenty se uloží jako soubory .CTX . Uživatelé Cherrytree mohou také ukládat dokumenty ve formátu XML jako .CTD files. Soubory CTD chráněné heslem jsou uloženy jako soubory CTZ. Soubory CTD a CTZ jsou užitečné pro ukládání dokumentů, které jsou menší než soubory CTB a CTX.

Soubory CTZ jsou běžně otevírány společností Cherrytree, ale mohou být také otevřeny systémem 7-Zip ve Windows. Pokud jej uživatel otevře v 7-Zipu, musí být heslo ještě zadáno před otevřením souboru.

POZNÁMKA: Cherrytree je vyvinut společností giuspen, portmanteau Giuseppe Penone.

Programy, které otevírají CTZ soubory

O CTZ soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ctz a jak ji otevřít.

Typ souboru Cherrytree Password-protected XML Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře