Domů : Přípony souborů : .ctb Soubor

.ctb Přípona souboru

Typ souboru1AutoCAD Color-Based Plot Style File

Vývojář Autodesk
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

Co je to CTB soubor?

Soubor používaný programem AutoCAD, CAD program používaný pro 2D a 3D kreslení; obsahuje barevné styly plotru nebo mapování barev na vrstvy objektů; slouží k připojení nastavení barev a zobrazení k návrhu objektů.

Více informací

Soubory CTB mohou být nahrazeny novým formátem .STB , který abstrahuje vlastnosti založené na vrstvě barev na vlastnostech založených na objektech. Mnoho společností stále používá soubory CTB namísto souborů STB, protože náklady na školení personálu a upgrade stávajících návrhů CAD jsou nezbytné.

POZNÁMKA: Soubory CTB a soubory STB nelze použít ve stejném designu CAD. Soubory CTB lze převést na soubory STB pomocí aplikace AutoCAD.

Programy, které otevírají CTB soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Macintosh
Autodesk AutoCAD

Typ souboru2Cherrytree SQLite Document

Vývojář giuspen
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.CTB číslo volby 2

Soubor CTB je dokument vytvořený aplikací Cherrytree. Ukládá data dokumentu ve formátu SQLite, což může zahrnovat text, tabulky, obrázky, objekty a nastavení dokumentu. Soubory CTB chráněné heslem jsou uloženy jako soubory .CTX .

Více informací

Uživatelé obvykle ukládají dokumenty Cherrytree jako soubory CTB nebo CTX. Mohou však také ukládat dokumenty ve formátu XML jako soubory .CTD . Soubory CTD chráněné heslem jsou uloženy jako soubory .CTZ . Soubory CTD a CTZ jsou užitečné pro ukládání dokumentů, které jsou menší než soubory CTB a CTX.

Programy, které otevírají CTB soubory

O CTB soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ctb a jak ji otevřít.

Typ souboru Cherrytree SQLite Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře