Domů : Přípony souborů : Format .stb

.stb soubor

Typ souboru :AutoCAD Plot Style Table File

Vývojář Autodesk
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

Co je to soubor STB?

Soubor používaný programem AutoCAD, CAD program používaný pro 2D a 3D kreslení; obsahuje styly plotru nebo mapování barev a tloušťky čar pro kreslicí objekty; ukládá vlastnosti, jako je barva, dither, stupně šedi, číslo pera, hmotnost čáry, styl výplně a styly začátku a konce řádku; slouží k připojení opakovaně použitelných vlastností zobrazení k návrhu objektů.

Více informací

Soubory STB byly vyvinuty tak, aby abstraktní styly vykreslily od stylů vrstvy na bázi barev až po styly vlastností založené na objektech, což umožňuje větší flexibilitu a přenositelnost návrhů. Styly založené na barvách jsou definovány soubory .CTB a nelze je kombinovat se soubory STB v projektech AutoCAD.

Soubory CTB mohou být převedeny do souborů STB pomocí aplikace AutoCAD.

Programy, které otevírají STB soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Macintosh
Autodesk AutoCAD

O STB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .stb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru AutoCAD Plot Style Table File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Chtěl jsem v AutoCADu vytvořit abstraktní výkres, ale nebyl jsem si jistý, jaký formát použít. Oceňuji tvůj příspěvek o příponě souboru .stb. Zdá se, že je to skvělý formát, který obsahuje jak styly vykreslování, tak barvy mapování. Předpokládám, že je to užitečné, když chcete k různým objektům připojit podobné vlastnosti zobrazení. Je to tedy obdoba souboru šablony? Jaké jsou jeho rozdíly oproti formátu .ctb? AutoCAD používám teprve několik dní, ale zajímalo by mě: k čemu je dobré mít mnoho typů formátů? Nebylo by lepší mít jen jeden obecný se všemi možnostmi všech ostatních? Děkuji za napsání článku a také za odpovědi na mé otázky.