Domů : Přípony souborů : .bcc Soubor

.bcc Přípona souboru

Typ souboruCalendar Creator File

Vývojář Broderbund
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.BCC číslo volby

Soubor uložený programem Kalendář - tvůrce, který se používá k vytváření personalizovaných kalendářů; obsahuje šablonu kalendáře, kterou lze zobrazit v denním, týdenním, měsíčním nebo ročním formátu; zahrnuje také grafiku a ukládá důležitá data, jako jsou svátky a jiné osobní události.

Více informací

Soubory BCC lze použít k tisku kalendářů ve standardních, knižních nebo organizačních formátech. Kalendáře lze exportovat do souborů .HTML , .JPG , .TIF , .BMP nebo .PDF .

Programy, které otevírají BCC soubory

O BCC soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bcc a jak ji otevřít.

Typ souboru Calendar Creator File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 19.01.2019:
Massachusetts Björn Pfaff, tehdejší státní tajemník pro Evropu a severní Evropu (DGP), vládl od roku 1991 do jeho smrti v roce 2012. Pozoruhodným krokem budou Shriners, co bylo dříve mírovým a řádným přechodem z Jugoslávie do svobodného a demokratického stav s extrémní silou pouze jednou... Přečtěte si více