Domů : Přípony souborů : Format .bak2

.bak2 soubor

Typ souboru 1:Backup File

Vývojář N/A
Kategorie Záložní soubory
Formát Text and Binary

Co je to soubor BAK2?

Záložní soubor vytvořený různými programy, včetně her jako Crytek Crysis; obsahuje kopii původního souboru, například mapu nebo scénu; podobné souboru .BAK .

Více informací

Přípona souboru "bak2" existuje několik různých použití. Může být vytvořen tak, aby reprezentoval počet záložních verzí souboru. Rozšíření "bak2" by představovalo druhou záložní verzi souboru. Ostatní programy, například Crysis, používají rozšíření "bak2" k zálohování souboru BAK, který zálohuje soubory .CRY map. Pokud je váš CRY soubor poškozen, můžete ho nahradit přejmenováním "bak2" rozšíření souboru na "cry."

Programy, které otevírají BAK2 soubory
Windows
E-on Vue
Crytek Crysis
Crytek Crysis Warhead
Macintosh
E-on Vue

Typ souboru 2:Starbound Backup File

Vývojář Chucklefish
Kategorie Game Files
Formát N/A

.BAK2 druhá možnost

Soubor BAK2 je záložní soubor, který používá Starbound, otevřená hra pro průzkum 2D prostoru. Ukládá informace o zálohování hry, které mohou být o charakteru hráče nebo o kosmické lodi. Soubory BAK2 jsou užitečné pro obnovu informací v případě havárie počítače nebo poškozeného souboru PLAYER nebo SHIPWORLD.

Více informací

Soubory BAK2 nesou příponu složeného souboru. Rozšíření ".bak1" je přidáno do souboru, do kterého ukládá informace, například souboru PLAYER nebo SHIPWORLD. Pokud například soubor ukládá informace o zálohování souboru SHIPWORLD, bude název souboru ab 07704dbcb4162646d4d93bbeef34df.shipworld.bak2.

Příponu ".bak2" můžete odstranit ze souboru a otevřít soubor jako soubor SHIPWORLD ve Starboundu. Je však důležité, abyste nezměnili řetězec znaků předcházející rozšíření.

Soubory BAK2 lze nalézt ve složce „player“ ve složce „Starbound“. Pokud jste například zakoupili službu Starbound prostřednictvím služby Steam, soubory BAK2 jsou v systému Windows uloženy na následujícím místě:

C: / Programové soubory / Steam / SteamApps / common / Starbound / player

POZNÁMKA: Starbound také používá soubory .BAK1 a .BAK3 .

Programy, které otevírají BAK2 soubory

O BAK2 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bak2 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Starbound Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.