Domů : Přípony souborů : .bak1 Soubor

.bak1 Přípona souboru

Typ souboruStarbound Backup File

Vývojář Chucklefish
Kategorie Game Files
Formát N/A

.BAK1 číslo volby

Soubor BAK1 je záložní soubor používaný aplikací Starbound, 2D průzkum vesmíru. Ukládá informace o zálohování hry, například podrobnosti o charakteru hráče nebo kosmické lodi. Soubory BAK1 jsou užitečné pro obnovu informací v případě havárie počítače nebo poškozeného souboru PLAYER nebo SHIPWORLD.

Více informací

Soubory BAK1 nesou příponu složeného souboru. Rozšíření ".bak1" je přidáno do souboru, do kterého jsou ukládány informace. Pokud například soubor ukládá informace o zálohování pro soubor PLAYER, název souboru by byl ab 07704dbcb4162646d4d93bbeef34df.player.bak1.

Příponu ".bak1" můžete odstranit ze souboru a otevřít soubor jako soubor PLAYER ve Starboundu. Je však důležité, abyste nezměnili řetězec znaků, který předchází rozšíření.

Soubory BAK1 lze nalézt ve složce „player“ ve složce „Starbound“. Pokud jste například zakoupili službu Starbound prostřednictvím služby Steam, soubory BAK1 jsou v systému Windows uloženy na následujícím místě:

C: / Program Files / Steam / SteamApps / common / Starbound / player

POZNÁMKA: Starbound také používá soubory .BAK2 a .BAK3 .

Programy, které otevírají BAK1 soubory

O BAK1 soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bak1 a jak ji otevřít.

Typ souboru Starbound Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 23.08.2019:
na GitHub. | Ale existuje mnohem více vládnutí než Demokratické super PACs jako One America First: mezi nimi jeden univerzální model, soustředěný kolem pro-odborových skupin. Před několika měsíci prezident Obama na shromáždění promluvil veřejně za odborové organizace naléhat na jeho příznivce, aby se „zapojili“, podle Washington Post... Přečtěte si více