Domů : Přípony souborů : Format .pjpg

.pjpg soubor

Typ souboru :Progressive JPEG Image

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PJPG?

Soubor PJPG je rastrový obrázek uložený ve formátu Progressive JPEG. Obsahuje kódovaná bitmapová data, která umožňují vykreslení obrazu ve více skenováních z rozmazaného obrazu na ostrý obraz při jeho stahování. Soubory PJPG umožňují programům pro prohlížení obrázků zobrazit náhledy před přijetím finálních obrazových dat.

Více informací

Progresivní formát JPEG byl používán některými staršími webovými prohlížeči, například staršími verzemi aplikace Microsoft Internet Explorer. Nyní je však formát používán jen zřídka a je podporován, protože komunikační linky jsou stále rychlejší. poté jej otevřete v programu, který podporuje obrázky ve formátu JPG, například Microsoft Photos v systému Windows nebo Apple Preview v makrech. Můžete si jej prohlédnout a exportovat do formátu, jako je například JPEG nebo PNG, který je více podporován.

Programy, které otevírají PJPG soubory
Windows
Microsoft Internet Explorer
Microsoft Edge

O PJPG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pjpg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Progressive JPEG Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.