Domů : Přípony souborů : Format .bak3

.bak3 soubor

Typ souboru 1:Backup File

Vývojář N/A
Kategorie Záložní soubory
Formát Text and Binary

Co je to soubor BAK3?

Záložní soubor vytvořený více programy, včetně her jako Crytek Crysis; obsahuje kopii původního souboru, například scénu; podobná příponám .BAK a .BAK2 .

Více informací

Rozšíření "bak3" může být použito pro reprezentaci třetí verze zálohy pro soubor. Pokaždé, když uložíte scénu ve Vue, vytvoří se další soubor BAK. Rozšíření "bak3" by bylo použito při třetím uložení. Pomocí nastavení "Maximální zálohy" ve Vue můžete vybrat maximální množství záloh, které chcete vytvořit.

Dalším použitím rozšíření "bak3" je zálohování souboru BAK2, který zálohuje soubory .CRY map. Pokud je váš CRY soubor poškozen, můžete ho nahradit přejmenováním "bak3" rozšíření souboru na "cry."

Programy, které otevírají BAK3 soubory
Windows
E-on Vue
Crytek Crysis
Crytek Crysis Warhead
Macintosh
E-on Vue

Typ souboru 2:Starbound Backup File

Vývojář Chucklefish
Kategorie Game Files
Formát N/A

.BAK3 druhá možnost

Soubor BAK3 je záložní soubor, který používá Starbound, otevřená hra pro průzkum 2D prostoru. Ukládá informace o zálohování hry, které mohou být o kosmické lodi nebo o charakteru hráče. Soubory BAK3 jsou užitečné pro obnovu informací v případě havárie počítače nebo poškozeného souboru SHIPWORLD nebo PLAYER.

Více informací

Soubory BAK3 jsou pojmenovány s příponou ".bak3" přidanou do souboru PLAYER nebo SHIPWORLD. Pokud například soubor ukládá informace o zálohování souboru SHIPWORLD, název souboru bude ab 07704dbcb4162646d4d93bbeef34df.shipworld.bak3.

Příponu ".bak3" můžete odstranit ze souboru a otevřít soubor jako soubor SHIPWORLD ve Starboundu. Je však důležité, abyste nezměnili řetězec znaků, který předchází rozšíření.

Soubory BAK3 lze nalézt ve složce „player“ ve složce „Starbound“. Pokud jste například zakoupili službu Starbound prostřednictvím služby Steam, soubory BAK3 jsou v systému Windows uloženy na následujícím místě:

C: / Program Files / Steam / SteamApps / common / Starbound / player

POZNÁMKA: Starbound také používá soubory .BAK1 a .BAK2 .

Programy, které otevírají BAK3 soubory

O BAK3 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bak3 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Starbound Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.