Domů : Přípony souborů : Format .vb

.vb soubor

Typ souboru 1:Visual Basic Project Item File

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

Co je to soubor VB?

Soubor VB je soubor položky projektu napsaný v jazyce Visual Basic, což je objektově orientovaný programovací jazyk vytvořený společností Microsoft pro použití s rozhraním .NET Framework. Obsahuje instrukce jazyka Visual Basic v textovém formátu ASCII.

Více informací

Položka projektu může odkazovat na různé komponenty projektu Visual Basic. Každá dostupná položka projektu se liší podle toho, zda pracujete v lokálním nebo webovém projektu. Mezi příklady položek projektu patří formulář systému Windows, formulář přihlášení, úvodní obrazovka, dialog, třída, rozhraní, soubor kódu, vlastní ovládací prvek, webový ovládací prvek nebo třída instalátoru. Rozšíření "vb" se používá pro všechny tyto položky.

Visual Basic je programovací jazyk implementovaný v rámci rozhraní .NET. Visual Basic .NET (VB.NET) byl vydán v roce 2002 nahradit původní jazyk Visual Basic. Jazyk VB.NET se používá k vytváření aplikací založených na platformě .NET, jako jsou webové aplikace a webové služby XML. ". Proto neotevírejte soubory VB, pokud se jedná o neznámé přílohy e-mailu.

Programy, které otevírají VB soubory
Windows
Microsoft Visual Studio
Microsoft WScript
Macintosh
MacVim

Typ souboru 2:Grand Theft Auto Audio File

Vývojář Rockstar Games
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.VB druhá možnost

Zvukový soubor používaný společností Grand Theft Auto (GTA) 3 a GTA: Hry Vice City pro systém PlayStation 2; ukládá více zvukových klipů a zahrnuje klipy rozhlasových stanic, klipy rozhlasových zpráv a cutscene audio; slouží k přehrávání zvuku během hraní.

Více informací

Soubory VB lze pomocí nástroje MFAudio převést do formátu .WAV pomocí následujících možností programu:

Programy, které otevírají VB soubory

Typ souboru 3:Virtual Boy ROM File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

.VB třetí možnost

Hra ROM vytvořená z video hry Nintendo Virtual Boy; obsahuje data z kazety Virtual Boy uložené v souboru jen pro čtení; lze přehrávat na PC pomocí emulačního programu Virtual Boy, například Red Dragon.

Více informací

Virtuální chlapec byl přenosná herní konzole vyvinutá společností Nintendo a vydaná v roce 1995. Součástí dodávky byla sluchátka, která hráčům poskytla 3D zážitek.

Programy, které otevírají VB soubory
Windows
Red Dragon
Reality Boy
Virtual-E

O VB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Virtual Boy ROM File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.