Domů : Přípony souborů : Format .ott

.ott soubor

Typ souboru :OpenDocument Document Template

Vývojář OASIS
Kategorie Textové soubory
Formát Binary

Co je to soubor OTT?

Soubor OTT je šablona dokumentu uložená ve standardním formátu OASIS OpenDocument a vytvořená textovými procesory obsaženými v sadách OpenOffice a LibreOffice. Obsahuje rozložení stránky a výchozí styly pro textový dokument. Soubory OTT se používají pro vytváření dokumentů .ODT , které mají stejný vzhled a formátování.

Více informací

OTT soubor otevřený v Apache OpenOffice Writer 4.1.3

Šablony OTT se používají k ukládání dokumentů, které jsou opakovaně používány, ale s menšími úpravami pro každé použití. Některé příklady těchto typů dokumentů zahrnují hlavičkové papíry společnosti, šablony poznámek, informační bulletiny, průvodní dopisy, obchodní plány nebo šablony pro další oficiální typy dokumentů.

V aplikaci Writer, což je textový procesor obsažený v sadě Apache OpenOffice, můžete vytvářet vlastní šablony s vlastním rozvržením stránky, fonty a styly. Šablony můžete také stáhnout z webu OpenOffice výběrem Soubor → Nový → Šablony a dokumenty a poté klepnutím na tlačítko „Získat další šablony online ...“.

Programy, které otevírají OTT soubory
Windows
AbiSource AbiWord
Apache OpenOffice
LibreOffice
Linux
AbiSource AbiWord
Apache OpenOffice
LibreOffice
Macintosh
Apache OpenOffice
LibreOffice
Planamesa NeoOffice

O OTT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ott a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru OpenDocument Document Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Díky za vysvětlení přípony souboru .ott. Myslel jsem, že mi hledání obecných informací zabere více času. Vaše stránky jsou super kompletní. Jedna věc, která mě hned zaujala, je, jak je to snadné na pochopení. Netušil jsem, že soubory OTT obsahují rozvržení stránky a výchozí styly pro textové dokumenty. Když čtu, že se používají i pro authoring jiných formátů, je to opravdu zajímavé. Před přečtením vašeho příspěvku jsem o Apache Open Office nikdy neslyšel. Vyzkouším ho a uvidím, jak se srovná s Office od Microsoftu. Další úžasnou funkcí je možnost stahovat šablony online. Co nabízí program Planamesa NeoOffice? Jsem zvědavý, protože je to jediný placený program na seznamu. Díky!