Domů : Přípony souborů : .odt Soubor

.odt Přípona souboru

Typ souboru1OpenDocument Text Document

Vývojář Oracle
Kategorie Textové soubory
Formát Zip

Co je to ODT soubor?

Soubor ODT je textový dokument vytvořený různými textovými procesory, například programem Writer obsaženým v Apache OpenOffice a LibreOffice. Obsahuje různé prvky, například text, obrázky, nakreslené objekty a styly. Soubory ODT jsou formátovány pomocí standardu OASIS OpenDocument XML.

Více informací

ODT soubor otevřený v Apache OpenOffice Writer 4.1.3

Soubory ODT jsou běžně vytvářeny a otevírány textovým procesorem Writer, což je jeden z několika programů dostupných v apartmánech OpenOffice a LibreOffice. Je to podobné programu Word, který je k dispozici v sadě Microsoft Office. Soubor ODT je hlavním souborem, který program Writer používá k ukládání dokumentů stejným způsobem, jakým aplikace Word ukládá dokumenty do souboru .DOCX .

Textové soubory OpenDocument lze otevřít a upravovat pomocí libovolného programu kompatibilního s OpenOffice, včetně NeoOffice (Mac), AbiWord (Mac & Windows) a KWord (Unix). Lze je také importovat do Dokumentů Google, webového textového procesoru Google, který je součástí služby Disk Google. Soubory ODT lze také otevřít v aplikaci Microsoft Word a uložit jako soubory DOCX.

POZNÁMKA: Apache OpenOffice byl dříve známý jako OpenOffice.org.

Programy, které otevírají ODT soubory
Windows
IBM Lotus Notes
AbiSource AbiWord
Google Drive
Apache OpenOffice
LibreOffice
Microsoft WordPad
Microsoft Word
Corel WordPerfect
Calibre
Calligra Suite
Linux
AbiSource AbiWord
Google Drive
Apache OpenOffice
LibreOffice
Calibre
Calligra Suite
Macintosh
Google Drive
Apache OpenOffice
LibreOffice
Planamesa NeoOffice
Apple TextEdit
Microsoft Word for Mac
Calibre
Calligra Suite
iOS
BML Solutions OOReader
WEB
Google Drive viewer

Typ souboru2Origin Dialog Theme File

Vývojář OriginLab
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.ODT číslo volby 2

Soubor ODT je soubor motivu používaný aplikací Origin, aplikací pro analýzu dat a grafů, kterou používají různí vědci a inženýři. Obsahuje nastavení ve formátu XML, které přizpůsobují vzhled jednoho nebo více dialogových oken, která se zobrazují v poli Origin.

Více informací

Soubory motivů ODT nejsou určeny pro otevření uživatelem. Místo toho soubor ukládá nastavení, na která odkazuje Origin, aby vytvořily vzhled dialogových oken v softwaru.

POZNÁMKA: Soubory ODT jsou obvykle umístěny ve složce "Dialog" složky C: Programy OriginLab Původ < version > Instalace témat.

Programy, které otevírají ODT soubory

O ODT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .odt a jak ji otevřít.

Typ souboru Origin Dialog Theme File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře