Domů : Přípony souborů : Format .amf

.amf soubor

Typ souboru 1:Additive Manufacturing File

Vývojář ASTM
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát XML

Co je to soubor AMF?

Soubor AMF je aditivní výrobní soubor používaný programy CAD k popisu objektů pro účely 3D tisku. Obsahuje jeden nebo více objektů, které zahrnují geometrii, barvu a materiál svazků, které tvoří objekt (objekty). Soubory AMF také ukládají souhvězdí (uspořádání) více objektů a metadat, které určují autora, jméno, autorská práva a speciální pokyny pro objekt (objekty).

Více informací
___ categories_name67 ___ 3D obrazové soubory ______ categories_text67 ___

3D obrazové soubory zahrnují trojrozměrné modely, 3D animace a soubory 3D projektů. 3D modely se obvykle skládají z polygonů a vertikálů a vytvářejí tvar modelu. Mohou také obsahovat textury a informace o osvětlení a stínování.

______ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hry ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name64 ___ Zvukové soubory ______ categories_text64 ___

Kategorie zvukové soubory obsahuje komprimované a nekomprimované zvukové formáty, které obsahují data tvaru vlny, která lze přehrávat pomocí softwaru pro přehrávání zvuku. Tato kategorie také obsahuje soubory MIDI, hudební partitury a soubory zvukových projektů, které obvykle neobsahují zvuková data.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například ty, které byly přijaty jako přílohy e-mailu, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ extension_description22824 ___

Soubor AMF je aditivní výrobní soubor používaný programy CAD k popisu objektů pro účely 3D tisku. Obsahuje jeden nebo více objektů, které zahrnují geometrii, barvu a materiál svazků, které tvoří objekt (objekty). Soubory AMF také ukládají souhvězdí (uspořádání) více objektů a metadat, které určují autora, jméno, autorská práva a speciální pokyny pro objekt (objekty).

___ErrorException: cURL error 18: transfer closed with outstanding read data remaining (see https://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html) in /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php:324 Stack trace: #0 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(361): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->getResponse(' ___ extension_...') #1 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(185): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->instanceTranslate(' ___ extension_...') #2 /home/soubory/app/common/models/Parsing.php(231): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->__call('translate', Array) #3 /home/soubory/app/console/controllers/ParseController.php(28): common\models\Parsing::fileInfo('fileinfo.com', 'https://fileinf...', true, true) #4 [internal function]: console\controllers\ParseController->actionIndex('https://fileinf...', 'true', 'true') #5 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/InlineAction.php(57): call_user_func_array(Array, Array) #6 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Controller.php(157): yii\base\InlineAction->runWithParams(Array) #7 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Controller.php(148): yii\base\Controller->runAction('', Array) #8 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Module.php(528): yii\console\Controller->runAction('', Array) #9 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(180): yii\base\Module->runAction('parse', Array) #10 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(147): yii\console\Application->runAction('parse', Array) #11 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Application.php(386): yii\console\Application->handleRequest(Object(yii\console\Request)) #12 /home/soubory/app/yii(27): yii\base\Application->run() #13 {main} ______ extension_common22824 ___ ______ extension_description22825 ___

Soubor písně uložený ve formátu DSMI Advanced Module Format (AMF); obsahuje data skladeb a vzorky, které jsou použity pro zvuky nástroje; lze přehrávat s podporou programů pro sledování zvuku.

______ extension_text22825 ___

AMF může také zastupovat "ASYLUM Music Format".

______ extension_common22825 ___ _______zobrazení_produktu_151542 ___
 • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
 • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
 • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
 • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Notepad je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

_______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ ______ product_main_features15429 ___
 • Přehraje soubory mod, například MOD a XM
 • Soubory ke stažení ze serverů HTTP a FTP
 • Nabízí seznamy stop přetažení
 • Převede soubory mod na soubory WAV
______ product_text15429 ___

CocoModX společnosti Sven Janssen je bezplatný audio přehrávač. Program byl vyvinut pouze pro Mac OS X, ale nyní je ukončen.

CocoModX může přehrávat různé soubory zvukových modulů, například .STL , .3MF , .PDF , %li_nk% a %li_nk% souborů. Uživatelé mohou stahovat a přehrávat soubory modulů přímo z FTP a HTTP stránek. Uživatelé pak mohou vytvářet seznamy skladeb z řady podporovaných souborů modulů přetažením do seznamů skladeb. CocoModX poskytuje uživatelům užitečné funkce, jako je schopnost přepínat mezi mono a stereo, měnit uživatelské rozhraní mezi kartáčovaným kovem a vzhledem pinestripe a převádět jakýkoliv mod soubor do formátu WAVE.

CocoModX je slušná aplikace , které mohou hrát širokou škálu mod souborů. Přehrávač je však ukončen a vývojář ji již nepodporuje. Uživatelé by proto měli hledat jinde, například přehrávač médií VideoLAN VLC, aby aplikace mohla přehrávat soubory zvukových modulů.

Aktualizováno: 12. května 2014

______ product_main_features15849 ___
 • Editor seznamu videí
 • Automatické řízení zisku
 • Bass expanze a reverb
 • Současné míchání modulů
______ product_text15849 ___

Přehrávač MODPlug je aplikace pro přehrávání zvuku, která byla vytvořena tak, aby lidem umožňovala přístup ke sledované hudbě zdarma. To bylo přerušeno v roce 2001, ale je stále k dispozici ke stažení. To bylo nahrazeno spin-off OpenMPT.

Existuje mnoho unikátních funkcí, které má ModPlug Player k dispozici dodnes. Podporuje velký počet formátů modulů, například %li_nk% , %li_nk% , %li_nk% a %li_nk% . ModPlug Player je také schopen zesílení zvuku efekty, včetně automatického řízení zisku, reverb a basové expanze. Program může dokonce kombinovat dva moduly najednou a individuálně upravovat jejich výšku a tempo.

Přestože byl ModPlug Player přerušen, je stále populárním trackerem díky svým jedinečným vlastnostem. Pokud hledáte podobný program, který je stále podporován, nemůžete pokazit jeho nástupce, OpenMPT.

Aktualizováno: 7. října 2015

______ product_main_features15428 ___
 • Přizpůsobená knihovna Modplug pro lepší přehrávání souborů .IT Impulse Tracker
 • Úpravy souborů služby Tracker, například souborů .MOD, .S3M a .XM
 • Úprava vzhledu písma uživatelského rozhraní
______ product_text15428 ___

Schism Tracker je bezplatný program pro tvorbu hudby. Program je implementací Impulse Tracker a je dostupný pro Windows, OS X a Linux.

Aplikace vypadá a funguje podobně jako program Impulse Tracker. Schism Tracker je založen na modifikované verzi Modplugu, která umožňuje přehrávat různé hudební formáty Tracker a poskytuje lepší přehrávání souborů Impulse Tracker ( %li_nk% ). Program můžete také použít k přehrávání a úpravě dalších hudebních souborů služby Tracker, jako je například %li_nk% , %li_nk% a %li_nk% .

Program Schism Tracker je užitečný pro přehrávání a úpravu hudby ve službě Tracker. Je určen pro uživatele, kteří si nemohou dovolit kupovat drahé vybavení a bohužel to vypadá. I když někteří uživatelé zjistí, že je to užitečný nástroj pro vytváření hudby, existuje mnoho dalších lepších možností.

Aktualizováno: 29. září 2014

_______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ ______ product_main_features16838 ___ ______ product_text16838 ___ ______ product_main_features16839 ___ ______ product_text16839 ___ ______ product_main_features16665 ___
 • Podporuje různé audio formáty jako MOD, STM a AMF
 • Přehrávejte zvukové soubory z archivních formátů včetně souborů Zip a RAR
 • Přizpůsobte barvy a téma rozhraní
______ product_text16665 ___

MikMod je modulový přehrávač a knihovna pro Windows, OS X a Linux. To bylo původně vyvinuto jako hráč pro MS-DOS ale byl ported k jiným platformám přes úsilí autorů jako Jean-Paul Mikkers, Frank Loemker, a Jake Stine.

Program podporuje velkou paletu formáty modulů, jako jsou MOD, STM, XM, AMF, FAR, S3M a IT. MikMod může přehrávat i audio soubory v archivních formátech, jako je Zip, RAR a BZ2. Mezi další funkce aplikace patří podpora seznamů skladeb a rozhraní s přizpůsobitelnými barvami a motivy.

MikMod je přehrávač a knihovna, která poskytuje podporu pro širokou škálu formátů modulů. Nicméně, to neposkytuje moc za to. Pokud tedy potřebujete aplikaci, která může přehrávat podporované formáty, MikMod je dobrou volbou, ale hledejte jinde něco jiného než

Aktualizováno: 6. října 2015

______ product_main_features16840 ___ ______ product_text16840 ___ _______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ ______ product_main_features15426 ___
 • Podporuje velký počet audio a video formátů
 • Spravuje multimediální obsah v jediné integrované knihovně
 • Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní se skiny
 • Podporuje moduly vytvořené uživatelem
 • Funkce prohlížení online a nakupování
______ product_text15426 ___

Snímek obrazovky Nullsoft Winamp 5.6

Hlavní funkce

Nullsoft Winamp je přehrávač médií, který přehrává audio, video a další multimediální obsah. Software podporuje mnoho formátů audio a video souborů a poskytuje nástroje pro organizování hudebních a video souborů do playlistů a prohledávatelných knihoven.

Winamp obsahuje následující komponenty pro přehrávání, organizování, vypalování a synchronizaci médií:

Pokud hledáte multimediální přehrávač pro domácí použití, může být odpovědí Winamp. Poskytuje mnoho standardních funkcí, které jsou součástí většiny multimediálních přehrávačů, a zároveň umožňuje přizpůsobení. Můžete použít Winamp SDK, který je dodáván společností Nullsoft, a přispívat tak zásuvnými moduly, které do softwaru přidávají užitečné funkce. Pokud hledáte náhradu za Microsoft Windows Media Player nebo Apple iTunes, podívejte se na přizpůsobitelný přehrávač médií Nullsoft Winamp.

Aktualizováno: 27. února 2018

___
Programy, které otevírají AMF soubory

Typ souboru 2:Advanced Module File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.AMF druhá možnost

Soubor písně uložený ve formátu DSMI Advanced Module Format (AMF); obsahuje data skladeb a vzorky, které jsou použity pro zvuky nástroje; lze přehrávat s podporou programů pro sledování zvuku.

Více informací

AMF může také zastupovat "ASYLUM Music Format".

Programy, které otevírají AMF soubory
Windows
Nullsoft Winamp
Schism Tracker
MODPlug Player
MikMod
Linux
Schism Tracker
MikMod
Open Cubic Player
Android
Vitamin/CAIG ZXTune
Droidsound-E
Macintosh
Nullsoft Winamp
Schism Tracker
CocoModX
MikMod

O AMF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .amf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Advanced Module File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.