Domů : Přípony souborů : Format .gmf

.gmf soubor

Typ souboru 1:Leadwerks Game Model File

Vývojář Leadwerks
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to GMF soubor?

Soubor 3D modelu vytvořený ve formátu Game Model Format (GMF), formátu, který používá herní engine Leadwerks; obsahuje data modelu i animace; slouží k ukládání 3D herních postav a jejich pohybů.

Více informací

Modul SDK systému Leadwerks má převodníky, které lze použít pro vytváření souborů GMF z souborů .DAE , .FBX , .OBJ a .3DW .

Programy, které otevírají GMF soubory

Typ souboru 2:Geology Multi-File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory GIS
Formát Text

.GMF číslo volby 2

Soubor geologických povrchových dat uložený ve formátu Geology Multi File (GMF) a používaný různými programy GIS; mohou obsahovat souřadnice x, y, z pro povrch země, jakož i souřadnice pro jednu nebo více podpovrchových vrstev; mohou také zahrnovat komentáře, typ jednotky (např. nohy nebo metry) a štítky pro každý soubor povrchových dat.

Více informací

Multi-Soubory geologie se používají pro záznam shromážděných geologických dat o ploše a vykreslování 3D vizualizací povrchu. Soubory GMF jsou uloženy v textovém formátu ASCII.

Programy, které otevírají GMF soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop
C Tech EVS
C Tech GMS Converter

O GMF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gmf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Geology Multi-File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.