Domovská stránka > C > Co Je To Google Účet?

Co je to Google účet?

Uživatelský účet u Googlu usnadňuje používání služeb a produktů jako jsou Mapy, Gmail, YouTube, Kontakty, Fotky, ale třeba i Android. Prostřednictvím něj je lze personalizovat a získat snadný přístup k nejdůležitějším informacím, ať jste kdekoli.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak zjistit kdo vlastní doménu?

Držitele českých domén lze zjistit v centrálním registru českých domén, který se nazývá CZNIC a je k dispozici na adrese nic.cz. Do vyhledávacího políčka si zadejte hledanou doménu a ve výsledku vyhledávání uvidíte kdo je držitel domény. Lze ho ještě rozkliknout a vidět podrobnější údaje.
Někdo se také může ptát, jak se registrují domény?
V systému registrace jmen domén není možné registrovat jméno domény přímo u sdružení CZ. NIC, nýbrž je nutné vybrat si tzv. registrátora. To je subjekt, který má přístup do registru a spravuje pro uživatele jejich jména domén.

Pokud jde o toto, jak zjistit jestli je doména volná?

Do jediného pole vepíšete všechny domény s koncovkami a aplikace domeny.cz ověří, zda jsou volné k registraci. Zadejte názvy domén včetně koncovek, každou na jeden řádek.
Někdo se také může ptát, kolik stojí vlastni email?
E-mail s vlastní doménou je zde zdarma a navíc získáváte veškeré výhody Seznamovkých schránek. To znamená, že prostředí schránky je stejné jako mají ostatní uživatelé. Máte možnost si vytvořit e-mailových adres kolik chcete a každá schránka má neomezenou velikost.

Jak si vybrat email?

Ve světě emailů kraluje Google a jeho Gmail. Po registraci získáte schránku ve tvaru vašejmé[email protected] s téměř neomezenou kapacitou. Velikost schránky totiž neustále narůstá a zaplnit ji je velmi těžké. Momentálně se pohybuje kousek pod hranicí 8 GB, což je pro emaily nepředstavitelné množství.
Pokud jde o toto, co je e mailová doména?
E-mailová adresa je údaj, který v e-mailové zprávě určuje adresáta zprávy (případně adresáta kopie zprávy) a obvykle též údaj o odesílateli zprávy. E-mailová adresa identifikuje elektronickou poštovní schránku uživatele e-mailu. E-mailová poštovní schránka je fyzicky umístěna na nějakém internetovém serveru.

Jak využít doménu?

Způsobů je celá řada: Nejčastějším způsobem využití je umístění webové prezentace. Zde můžete na jedné či více stránkách představit, co návštěvníky zajímá, uvést svůj kontakt, vkládat novinky, nabídnout objednávkový formulář, e-shop, vložit fotogalerii atd.
Kde založit doménu?
Registraci domény provedete prostřednictvím některého z registrátorů. Jejich seznam je uvedený na stránkách sdružení cz. nic, které je zároveň správcem národní domény . cz.

Navíc, jak spravovat doménu?

Dobrý den, ohledně správy domény se budete muset obrátit na toho, kdo Vám doménu u WEDOS registroval a správa domény je možná z jeho zákaznickém účtu popř. nasdílením oprávněnému uživateli. Jako majitel domény však máte i možnost doménu převést pod svůj účet přes autorizační heslo.

By Oruntha Cicatello

Co dělá hardware? :: Kdy skončí Hangouts?
Užitečné odkazy