Domovská stránka > J > Jak Zapnout Google Lens?

Jak zapnout Google Lens?

Namísto složitého formulování dotazu a jeho zapisování stačí namířit fotoaparát mobilního telefonu na objekt, který vás zajímá, a stisknout spoušť. To může být pro některé uživatele matoucí. Funkci totiž nenajdete v nabídce fotoaparátu, ale je potřeba kliknout na ikonu Lens vedle mikrofonu v aplikaci Google.

Přečtěte si více

Navíc, na co je aplikace google lens?

Funkce Google Lens byla původně dostupná jen v telefonech Google Pixel. Nyní se však díky aktualizaci aplikace Fotky Google dostává i na ostatní telefony s Androidem. Počítáno je s ní i pro iOS. Google Lens využívá umělé inteligence k rozeznávání objektů, na které zrovna míří kamera vašeho mobilního telefonu.
Navíc, jak použít google lens?
Asistent Google (na většině telefonů Android)
...
Jak získat informace o fotkách a provádět u nich akce
 1. Na telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Vyberte fotku.
 3. Klepněte na ikonu Lens .
 4. Podle toho, co je na fotce, se podívejte na podrobnosti, proveďte nějakou akci nebo najděte podobné výrobky.

A další otázka, jak funguje lens?

Rozpoznávání předmětů pomocí fotoaparátu

Vyfoťte nějakou věc, kterou máte po ruce. Inhalační tyčinku, květinu na okně, počítačovou myš... Google Lens se pokusí automaticky rozpoznat, co je na fotografii. V závislosti na daném předmětu pak zobrazí další informace.
Jak deaktivovat Google Lens?
Chcete-li v telefonu Android deaktivovat možnost vyhledávání Lens, nejprve v telefonu spusťte Chrome. Ve výsledcích vyhledávání najděte „Google Lens Powered Image Search in the Context Menu". Poté pod touto možností klepněte na „Výchozí". Z nabídky, která se otevře, vyberte „Zakázáno".

Následně, jak poznat květinu?

FlowerChecker – Je ke stažení pro Android i iOS. FlowerChecker je zajímavá aplikace, která vás spojí s reálným živým botanikem. Ten vám průměrně do půl hodiny zašle název rostliny, kterou jste potřebovali určit. Pokud si zaslaný název zobrazíte, zaplatíte za použití aplikace (cca 20 Kč/ 1 určený druh).
Můžete se také zeptat, jak hledat na google podle obrázků?
Důležité: Chcete-li v aplikaci Chrome vyhledávat pomocí obrázku z webových stránek, musíte jako výchozí vyhledávač nastavit Google.
 1. V telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Google nebo Chrome .
 2. Přejděte na web, na kterém se obrázek nachází.
 3. Klepněte na obrázek a podržte ho.
 4. Klepněte na Hledat pomocí Google Lens.

Pokud jde o toto, jak odstranit oblečení na fotce?

Zábavná aplikace, která se jmenuje Nudifier umí vytvořit z jakékoliv fotky, na které je postava (zvířete, člověka), vytvořit klasickou zcenzurovanou siluetu, u které je obnažená (vulgární) část těla rozostřená. Celý snímek pak potom působí, jako kdybyste se dívali na nějaký japonský pornofilm :-).
Jak najít lidi podle fotky?
Vyhledání fotek lidí a zvířat a přidání jmen
 1. Na telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Přihlaste se k účtu Google.
 3. Dole klepněte na Hledat.
 4. Zobrazí se řada obličejů. Klepnutím na některý z nich zobrazíte fotky, na nichž tento člověk je. Pokud chcete vidět další obličeje, klepněte na Zobrazit vše.

Co je to podle fotky?

Podle Google

Při hledání podle obrázku můžete získat výsledky obsahující: Podobné obrázky. Seznam webů, které obsahují tyto obrázky. Jiné velikosti (rozměry) obrázku, se kterým jste hledali.

By Godding Agredano

Kde najdu aplikace Android? :: Jak se dělá aplikace?
Užitečné odkazy