Domovská stránka > J > Jak Nastavit Google Asistenta V Češtině?

Jak nastavit Google asistenta v češtině?

Změna jazyka v zařízení Android
  1. V zařízení Android klepněte na Nastavení .
  2. Klepněte na Systém Jazyky a zadávání Jazyky. Pokud možnost Systém nevidíte, klepněte v sekci Osobní na Jazyky a zadávání Jazyky.​
  3. Klepněte na Přidat jazyk. a vyberte jazyk, který chcete použít.
  4. Přetáhněte požadovaný jazyk do horní části seznamu.

Přečtěte si více

Jak nastavit Alexu?

Pokyny pro nastavení služby Amazon Alexa: Své uživatelské jméno a heslo ve službě Amazon zadejte do aplikace Zepp v sekci „Profil" -> „Přidat účty" -> „Amazon Alexa" -> „Přihlášení pomocí služby Amazon".
Co všechno umí Alexa?
Základní funkce. Přes Alexu dokážete například poslouchat vaši oblíbenou hudbu. Je kompatibilní s vícero hudebními aplikacemi, například se Spotify či Amazon music. Pokud pustí náhodnou písničku, která se vám zalíbí, zjistí její název a přidá ji do playlistu.

Jak naučit asistenta česky?

Nastavte v aplikaci češtinu a druhý jazyk, kterému Asistent rozumí. Otevřete aplikaci Google, vejděte přes tři tečky vpravo dole do Nastavení, otevřete Hlasové vyhledávání a u jazyků vyberte dlouhým stisknutím češtinu a krátkým třeba angličtinu. Aktualizujte zpět Google aplikaci.
Kdy se Google Assistant naučí česky?
Během srpna 2020 začal Google Asistent, implementovaný do telefonů Pixel, ukazovat český text a od některých uživatelů je dokonce hlášena možnost přepnout si jazyk Google Asistenta do češtiny. Plná podpora češtiny by znamenala nejspíše možnost využívat stejné funkce, jaké využívají anglicky mluvící uživatelé.

A další otázka, jak nastavit český jazyk?

otevřete aplikaci Google. v nastavení aplikace otevřete možnost hlasové vyhledávání ve volbě „jazyky" zaškrtněte možnosti Čeština (Česká republika) a English (US)
Jak nastavit češtinu v mobilu?
Přibližně prostřední z mnoha položek nastavení je Jazyk a zadávání (Záložka Osobní), klikněte na ni. V tomto menu můžete měnit nastavení klávesnice, hlasového výstupu a hlasového ovládání, kontroly pravopisu, a hlavně jazyk celého telefonu.

Pokud jde o toto, na co se zeptat google asistenta?

Asistenta Google můžete žádat o informace a pomoc s každodenními úkoly.
...
Sledování televize
  • Filmy a televizní pořady: Přehrát Stranger Things na Netflixu.
  • Videoklipy: Přehrát video s kočkami.
  • Aplikace: Spustit YouTube.
  • Vyhledávání: Vyhledat sitcomy.
  • Informace: Pověz mi o Hře o trůny.
Když to vezmeme v úvahu, jak komunikovat s alexou? Alexa je umělá inteligence, která vám umožní hovořit s hlasovým ovladačem. Pomocí hlasového ovladače můžete ovládat svůj domácí zvuk, světlo a také další zařízení. Toto je způsob, jakým se s alexou komunikuje.

A co je to hlasový asistent?

Voice assistants are software programs that can recognize and respond to voice commands.

By Colburn

Proč Google neumí česky? :: Jaká je poslední aktualizace Windows 10?
Užitečné odkazy