Domovská stránka > J > Jak Nastavit Google Asistenta V Češtině?

Jak nastavit Google asistenta v češtině?

Změna jazyka v zařízení Android
  1. V zařízení Android klepněte na Nastavení .
  2. Klepněte na Systém Jazyky a zadávání Jazyky. Pokud možnost Systém nevidíte, klepněte v sekci Osobní na Jazyky a zadávání Jazyky.​
  3. Klepněte na Přidat jazyk. a vyberte jazyk, který chcete použít.
  4. Přetáhněte požadovaný jazyk do horní části seznamu.

Přečtěte si více

Jak nastavit Alexu?

Pokyny pro nastavení služby Amazon Alexa: Své uživatelské jméno a heslo ve službě Amazon zadejte do aplikace Zepp v sekci „Profil" -> „Přidat účty" -> „Amazon Alexa" -> „Přihlášení pomocí služby Amazon".
Co všechno umí Alexa?
Základní funkce. Přes Alexu dokážete například poslouchat vaši oblíbenou hudbu. Je kompatibilní s vícero hudebními aplikacemi, například se Spotify či Amazon music. Pokud pustí náhodnou písničku, která se vám zalíbí, zjistí její název a přidá ji do playlistu.

Jak naučit asistenta česky?

Nastavte v aplikaci češtinu a druhý jazyk, kterému Asistent rozumí. Otevřete aplikaci Google, vejděte přes tři tečky vpravo dole do Nastavení, otevřete Hlasové vyhledávání a u jazyků vyberte dlouhým stisknutím češtinu a krátkým třeba angličtinu. Aktualizujte zpět Google aplikaci.
Kdy se Google Assistant naučí česky?
Během srpna 2020 začal Google Asistent, implementovaný do telefonů Pixel, ukazovat český text a od některých uživatelů je dokonce hlášena možnost přepnout si jazyk Google Asistenta do češtiny. Plná podpora češtiny by znamenala nejspíše možnost využívat stejné funkce, jaké využívají anglicky mluvící uživatelé.

A další otázka, jak nastavit český jazyk?

otevřete aplikaci Google. v nastavení aplikace otevřete možnost hlasové vyhledávání ve volbě „jazyky" zaškrtněte možnosti Čeština (Česká republika) a English (US)
Jak nastavit češtinu v mobilu?
Přibližně prostřední z mnoha položek nastavení je Jazyk a zadávání (Záložka Osobní), klikněte na ni. V tomto menu můžete měnit nastavení klávesnice, hlasového výstupu a hlasového ovládání, kontroly pravopisu, a hlavně jazyk celého telefonu.

Pokud jde o toto, na co se zeptat google asistenta?

Asistenta Google můžete žádat o informace a pomoc s každodenními úkoly.
...
Sledování televize
  • Filmy a televizní pořady: Přehrát Stranger Things na Netflixu.
  • Videoklipy: Přehrát video s kočkami.
  • Aplikace: Spustit YouTube.
  • Vyhledávání: Vyhledat sitcomy.
  • Informace: Pověz mi o Hře o trůny.
Když to vezmeme v úvahu, jak komunikovat s alexou?
Nastavení Přes mobilní aplikaci nebo webové stránky pokračujeme nastavením, mimo jiného vybereme „heslo", kterým oslovíme Alexu, aby poznala, že spolu začínáme hovořit. Až do tohoto momentu zvládne instalaci laik, následuje však pokročilejší fáze.

A co je to hlasový asistent?

Google Assistant lze spárovat s telefony, které využívají Android, iPad nebo iPhon. Zařízení, která lze ovládat pomocí tohoto asistenta bývají označeny logem nebo na nich najdete nápis Kompatibilní s Google Assistant. Pomocí asistenta můžete přehrávat videa i hudbu z Netflixu, Spotify a dalších.

By Colburn

Proč Google neumí česky? :: Jaká je poslední aktualizace Windows 10?
Užitečné odkazy