Domovská stránka > J > Jak Nastavit Airpod Pro?

Jak nastavit AirPod pro?

Změna nastavení AirPodů a AirPodů Pro
  1. Otevřete nabíjecí pouzdro.
  2. Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do Nastavení > Bluetooth.
  3. Vedle AirPodů klepněte na tlačítko Další informace .
  4. Klepněte na současný název.
  5. Potom pro AirPody zadejte nový název.
  6. Klepněte na Hotovo.

Přečtěte si více

Navíc, jak poznám že jsou airpods nabité?

Otevřete víko pouzdra, ve kterém jsou AirPody, a podržte pouzdro v blízkosti iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Počkejte pár sekund, než se zobrazí stav nabití AirPodů. Stav nabití baterie AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat také pomocí widgetu Baterie.
Jak spárovat AirPods pro?
Ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Pak v seznamu Zařízení vyberte AirPody a klikněte na Připojit.

Kde poklepat na AirPod?

V horní části menu, které se vám objeví, najdete položku Název – po klepnutí na ni můžete svá sluchátka přejmenovat. Po klepnutí na položky "Levý" a "Pravý" v sekci "Poklepání na AirPod" pak zase můžete nastavit, jakou akci spustíte poklepáním. Funkci poklepání zde můžete také zcela vypnout.
Jak se ovládají AirPods?
Na svém zařízení zapněte Bluetooth, sluchátka AirPods držte v dosahu zařízení a otevřete víčko. Držte stisknuté tlačítko nastavení na zadní straně napájecího pouzdra, dokud se kontrolka nerozsvítí bíle. Ve chvíli, kdy se AirPods objeví v seznamu zařízení, klikněte na Připojit.

Když to vezmeme v úvahu, co vše umí airpods?

Na obrazovce klepněte na AirPods – ukáže se vám poslední poloha, na které byla vaše sluchátka propojena přes Bluetooth s iPhonem. Pro efektivnější (a efektnější) hledání můžete také využít funkce Přehrát zvuk, za pomoci ztlumení zase můžete hledat jednotlivá sluchátka.
Kde si mohu vyzkouset AirPods pro?
Když si nejste jistí, jestli vám sluchátka sedí, vyzkoušejte Test uchycení nástavců
  • S AirPods Pro nasazenými v uších přejděte na iOS zařízení do Nastavení > Bluetooth.
  • V seznamu zařízení klepněte vedle AirPods na ikonu informací .
  • Klepněte na Test uchycení nástavců.
  • Klepněte na Pokračovat a pak na Přehrát .

Jak přijmout hovor na AirPods pro?

Volání: Aktivujte Siri poklepáním na jeden z AirPodů, počkejte na zaznění zvukového signálu a vyslovte požadavek. Přijetí nebo ukončení hovoru: Poklepejte na jeden z AirPodů. Přijetí druhého hovoru: (iPhone) Chcete‑li podržet první hovor a přijmout druhý, poklepejte na jeden z AirPodů.
Navíc, jak dlouho se nabíjí pouzdro airpods pro?
Plný nabíjecí cyklus sluchátek je 30 minut a nabití dosáhne 90 % za 20 minut. Pouzdro potřebuje dvě hodiny k úplnému nabití.

Pokud jde o toto, jak dlouho vydrží airpods pro?

Co čekat od AirPods Pro

Protože má pouzdro kapacitu na několik nabití, máte celkem k dispozici víc než 24 hodin poslechu nebo až 18 hodin volání. AirPody Pro mohou na jedno nabití vydržet až 4,5 hodiny poslechu nebo až 3,5 hodiny volání.

By Hewie Afoa

Jak nastavit ovladani AirPods? :: Kam se ukládají soubory přes AirDrop?
Užitečné odkazy