Domovská stránka > J > Jaká Je Poslední Aktualizace Windows 10?

Jaká je poslední aktualizace Windows 10?

Až bude aktualizace Windows 10 z listopadu 2021 připravená pro vaše zařízení, bude k dispozici ke stažení ze stránky služba Windows Update v Nastavení. Zvolte si pro stažení aktualizace časový úsek, který vám nejvíce vyhovuje. K dokončení instalace pak budete muset zařízení restartovat.

Přečtěte si více

Pokud jde o toto, kdy skončí podpora windows 10?

Microsoft rovněž dodal, že uživatelé Windows 10 by měli počítat s podporou do 14. října 2025. V praxi to znamená, že by měly dorazit minimálně tři velké aktualizace. V tuto chvíli je samozřejmě nejisté, zda půjde o termín konečný, nebo jej Microsoft prodlouží, například o menší opravné aktualizace.
Následně, kdy vyjde windows 10 21h2?
Ještě před koncem října jste si mohli nainstalovat Windows 10 verze 21H2. To ale platilo jen v případě, že jste se přidali do programu Windows Insider. Teď už si nové vydání Desítek oficiálně nainstaluje kdokoli, protože fáze testování November 2021 Update byla zakončena a Microsoft odklepnul vydání.

Jak spustit aktualizaci Windows 10 ručně?

Pokud chcete nejnovější doporučené aktualizace vyhledat ručně, vyberte Spustit > Nastavení > Aktualizovat &>zabezpečení služba Windows Update a pak vyberte Vyhledat aktualizace.
Můžete se také zeptat, jaká je poslední verze windows?
Windows 11 je nejnovější verzí systému Windows byla oficiálně vydána 5. října 2021.

A další otázka, jaký windows 10 je nejlepší?

Pokud se prací s počítačem živíte nebo jste firma, Windows 10 Pro je jasná volba. Kromě výše uvedeného můžete využít také virtualizaci, klienta Hyper-V, hromadné nahravaní a nastavovaní, což ocení zejména pokročilí uživatelé a firmy s více počítači.
A kdy skončí podpora windows 11?
ledna 2018 a konce rozšířené podpory dosáhne .

Kdy bude aktualizace na Windows 11?

Windows 11 je další velkou verzí operačního systému Windows, kterou společnost Microsoft plánuje vydat před koncem roku 2021. Společnost Microsoft nevydala jinou verzi Windows celých 6 let, protože je operační systém Windows 10 neustále vylepšován.
Kdy končí podpora Windows 7?
Společnost Microsoft nedávno oznámila, že dne oficiálně zahájí fázi konce podpory (end of life) systému Windows 7. V tento den společnost přestane podporovat operační systém (OS) Windows 7 na noteboocích a stolních počítačích a nebude jej nadále opravovat aktualizacemi zabezpečení.

Navíc, jak aktualizovat na 21h2?

Společnost Microsoft nedávno zahájila proces zavádění systému Windows 10 verze 21H2, také známý jako aktualizace z listopadu 2021 pro každého. Společnost poznamenala, že aktualizace Windows 10 21H2 je velmi malá verze dodávaná prostřednictvím balíčku povolení pro zařízení se systémem Windows 10 2004 nebo novějším.

By Flavian

Jak nastavit Google asistenta v češtině? :: Jak aktualizovat verzi Android?
Užitečné odkazy