Domovská stránka > J > Jaká Je Poslední Aktualizace Windows 10?

Jaká je poslední aktualizace Windows 10?

Až bude aktualizace Windows 10 z listopadu 2021 připravená pro vaše zařízení, bude k dispozici ke stažení ze stránky služba Windows Update v Nastavení. Zvolte si pro stažení aktualizace časový úsek, který vám nejvíce vyhovuje. K dokončení instalace pak budete muset zařízení restartovat.

Přečtěte si více

Pokud jde o toto, kdy skončí podpora windows 10?

Microsoft rovněž dodal, že uživatelé Windows 10 by měli počítat s podporou do 14. října 2025. V praxi to znamená, že by měly dorazit minimálně tři velké aktualizace. V tuto chvíli je samozřejmě nejisté, zda půjde o termín konečný, nebo jej Microsoft prodlouží, například o menší opravné aktualizace.
Následně, kdy vyjde windows 10 21h2?
Ještě před koncem října jste si mohli nainstalovat Windows 10 verze 21H2. To ale platilo jen v případě, že jste se přidali do programu Windows Insider. Teď už si nové vydání Desítek oficiálně nainstaluje kdokoli, protože fáze testování November 2021 Update byla zakončena a Microsoft odklepnul vydání.

Jak spustit aktualizaci Windows 10 ručně?

Chcete-li spustit aktualizaci systému Windows 10 ručně, můžete postupovat podle následujících kroků:

1. Otevřete nabídku Start a klikněte na ikonu "Nastavení" (ve tvaru ozubeného kola).
2. V okně Nastavení klikněte na položku "Aktualizace a zabezpečení".
3. V levé postranní nabídce vyberte položku "Windows Update".
4. V okně Windows Update klikněte na tlačítko "Zkontrolovat aktualizace".
5. Systém Windows nyní začne kontrolovat všechny dostupné aktualizace. Pokud jsou k dispozici aktualizace, budou staženy a automaticky nainstalovány.

Zde je příklad:
Řekněme, že chcete ručně spustit aktualizaci systému Windows 10, protože jste již nějakou dobu neobdrželi žádné aktualizace. Můžete otevřít nabídku Start, kliknout na ikonu "Nastavení", vybrat "Aktualizace a zabezpečení", přejít na "Windows Update" a kliknout na "Zkontrolovat aktualizace". Pokud jsou k dispozici nějaké aktualizace, budou staženy a nainstalovány do systému. Můžete se také zeptat, jaká je poslední verze windows?

Windows 11 je nejnovější verzí systému Windows byla oficiálně vydána 5. října 2021.

A další otázka, jaký windows 10 je nejlepší?

Pokud se prací s počítačem živíte nebo jste firma, Windows 10 Pro je jasná volba. Kromě výše uvedeného můžete využít také virtualizaci, klienta Hyper-V, hromadné nahravaní a nastavovaní, což ocení zejména pokročilí uživatelé a firmy s více počítači.
A kdy skončí podpora windows 11?
ledna 2018 a konce rozšířené podpory dosáhne .

Kdy bude aktualizace na Windows 11?

Windows 11 je další velkou verzí operačního systému Windows, kterou společnost Microsoft plánuje vydat před koncem roku 2021. Společnost Microsoft nevydala jinou verzi Windows celých 6 let, protože je operační systém Windows 10 neustále vylepšován.
Kdy končí podpora Windows 7? Windows 7 Service Pack 1 (SP1) končí 14. ledna 2020.

Navíc, jak aktualizovat na 21h2?

Pokud je aktuální verze 1903 nebo 1909, postupujte podle pokynů zde: https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4507435/windows-10-update-kb4567523
Pokud je verze 20H2, postupujte takto: https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4598481/windows-10-update-kb4591744

By Flavian

Jak nastavit Google asistenta v češtině? :: Jak aktualizovat verzi Android?
Užitečné odkazy