Domovská stránka > K > Kdy Skončí Podpora Windows 10?

Kdy skončí podpora Windows 10?

Microsoft rovněž dodal, že uživatelé Windows 10 by měli počítat s podporou do 14. října 2025. V praxi to znamená, že by měly dorazit minimálně tři velké aktualizace. V tuto chvíli je samozřejmě nejisté, zda půjde o termín konečný, nebo jej Microsoft prodlouží, například o menší opravné aktualizace.

Přečtěte si více

Navíc, jaká je poslední verze windows 10?

Dne 28. července 2015 nabídla firma Microsoft bezplatnou aktualizaci na Windows 10 pro systémy Windows 7 a Windows 8/8.1.
...
Windows 10.
Webhttp://www.microsoft.com/cs-cz/windows
První oznámeníříjen 2014
První vydání29. července 2015
Aktuální verze21H2, /
Když to vezmeme v úvahu, jak aktualizovat na windows 10?
Pokud chcete spravovat možnosti a zobrazit dostupné aktualizace, vyberte Vyhledat aktualizace Windows. Nebo vyberte tlačítko Start a pak přejděte na Nastavení > Aktualizace & zabezpečení > Windows Update .

Kdy skončí podpora Windows 11?

ledna 2018 a konce rozšířené podpory dosáhne .
Kdy vychází aktualizace Windows?
Až bude aktualizace Windows 10 z listopadu 2021 připravená pro vaše zařízení, bude k dispozici ke stažení a instalaci ze stránky služba Windows Update v Nastavení. Zvolte si pro stažení aktualizace časový úsek, který vám nejvíce vyhovuje. K dokončení instalace pak budete muset zařízení restartovat.

Kdy bude aktualizace na Windows 11?

Windows 11 je další velkou verzí operačního systému Windows, kterou společnost Microsoft plánuje vydat před koncem roku 2021. Společnost Microsoft nevydala jinou verzi Windows celých 6 let, protože je operační systém Windows 10 neustále vylepšován.
Když to vezmeme v úvahu, jaký windows 10 je nejlepší?
Pokud se prací s počítačem živíte nebo jste firma, Windows 10 Pro je jasná volba. Kromě výše uvedeného můžete využít také virtualizaci, klienta Hyper-V, hromadné nahravaní a nastavovaní, což ocení zejména pokročilí uživatelé a firmy s více počítači.

Proč mi nejde aktualizovat Windows 10?

Antivirový nebo zabezpečovací software od jiných výrobců může v některých případech způsobovat chyby, když se pokusíte aktualizovat na nejnovější verzi systému Windows 10. Tento software můžete dočasně odinstalovat, aktualizovat si počítač a poté software znovu nainstalovat, až bude vaše zařízení aktualizované.
Jak aktualizovat na 21H2? 21H2 je aktuálně dostupná pouze pro vybrané zařízení. Pokud chcete zařízení aktualizovat, postupujte podle následujících kroků:
Otevřete aplikaci Nastavení. Vyberte Aktualizace a zabezpečení. Vyberte možnost Aktualizace systému. Pokud je k dispozici aktualizace, klikněte na tlačítko Stáhnout a instalovat.
Pokud ještě nejste připraveni na instalaci aktualizace, můžete ji také označit jako Povolenou a aktualizace se automaticky nainstaluje, jakmile bude k dispozici.

Lidé se také ptají, kde stáhnout aktualizace windows 10?

Aktualizace Windows 10 se automaticky stahují a instalují na vašem zařízení, ale můžete si je také stáhnout a instalovat sami. Aktualizace se nejčastěji zobrazují v sekci Aktualizace a zabezpečení nastavení. Můžete také vyhledat aktualizace na webových stránkách Microsoft Update.

By Zenger

Jak získat zdarma upgrade na Windows 10? :: Jak aktualizovat firmware set top boxu?
Užitečné odkazy