Domovská stránka > J > Jak Obejít Aktivaci Windows 10?

Jak obejít aktivaci Windows 10?

Windows 10 jde nainstalovat a aktivovat pomocí produktového klíče (Product Key) z vašich předchozích Windows 7/8. Pokud je produktový klíč uložen na základní desce v BIOSu/UEFI, tak se nemusí řešit nic. Windows si klíč sami převezmou a aktivují se po při připojení k internetu.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, jak aktivovat windows 10 přes cmd?

Zadáme do něj text "cmd". Poté klikneme pravým tlačítkem myši na položku: "Příkazový řádek" a z kontextové nabídky vybereme možnost: "Spustit jako správce". Zadejte příkaz slmgr. vbs -ipk 11111-11111-11111-11111-11111 kde místo jedniček použijte svůj klíč a stiskněte klávesu Enter.
Jak dlouho funguje Windows 10 bez aktivace?
Windows 10, na rozdíl od předchozích verzí není nutný v průběhu procesu nastavení zadat kód Product Key. Dostaneš Přeskoč tlačítko. Po instalaci, měli byste být schopni používat Windows 10 pro následující 30 dny bez omezení.

A jak aktivovat windows 10 bez klíče?

Pokud nemáte digitální licenci nebo kód Product Key, můžete si digitální licenci pro Windows 10 zakoupit po dokončení instalace. Postup: Vyberte tlačítko Start. Vyberte Nastavení > Aktualizace a zabezpečení > Aktivace .
Následně, jak aktivace windows 10 po výměně základní desky?
Pokud v zařízení provedete významné změny hardwaru, jako je například výměna základní desky, nebude pak systém Windows už moct najít licenci, která odpovídá vašemu zařízení, a budete muset Windows znovu aktivovat, aby systém fungoval. K aktivaci systému Windows potřebujete digitální licenci nebo kód Product Key.

Jak nainstalovat Windows bez přihlášení?

Pokud počítač během prvotního nastavování nebude připojený k internetu, Windows 10 vám rovnou nabídne vytvoření lokálního účtu. Na výzvu pro připojení k Wi-Fi nebo ethernetového kabelu během instalace tedy nereagujte a počítač připojte o pár minut později, až skoncujete s průvodcem a ocitnete se na pracovní ploše.
Jak najít Product Key Windows 10?
Kód Product Key najdete v potvrzovacím e-mailu, který jste dostali po zakoupení Windows 10 nebo Windows 11 v digitální schránce přístupné prostřednictvím webu prodejce.

A jak obejít přihlášení do windows?

Na úvodní obrazovce s polem pro zadávání hesla klikněte na ikonu »Usnadnění přístupu«. Protože jste tuto aplikaci nahradili příkazovým řádkem, spustí se právě ten s právy administrátora. Do příkazové řádky napište příkaz »control userpasswords2« a stiskněte [Enter].
Co je digitální licence Windows 10? A digital license (formerly called a digital entitlement in Windows 10, Version 1511) is a method of activation in Windows 10 that doesn't require you to enter a product key. If you upgraded to Windows 10 for free from an eligible device running a genuine copy of Windows 7 or Windows 8.1, you have a digital license instead of a product key.

Jak odstranit licenci Windows 10?

1. Otevřete nabídku Start a zadejte "příkazový řádek".
2. Spusťte příkazový řádek jako správce. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko Start, zadejte "příkazový řádek" do vyhledávacího řádku a klikněte na položku Příkazový řádek v seznamu výsledků. Pokud se vám zobrazí varování UAC, klikněte na tlačítko Ano.
3. V příkazovém řádku zadejte slovo slmgr -rearm a stiskněte klávesu Enter na klávesnici.
4. Restartujte počítač a zadejte novou licence Windows 10.

By Adamo Mozena

Jak nainstalovat Windows 10 Po výměně disku? :: Jak oživit SIM kartu?
Užitečné odkazy