Domovská stránka > J > Jak Zapnout Airdrop Na Iphone?

Jak zapnout AirDrop na iPhone?

Na iPhonu 8 nebo starším nebo iPodu touch přejeďte od dolního okraje obrazovky nahoru. V levém horním rohu přitlačte na kartu síťových nastavení (nebo na ní podržte prst). Podržte tlačítko AirDrop a vyberte jednu z následujících voleb: Příjem je vypnutý: Nebudou se vám zobrazovat žádosti o přenos přes AirDrop.

Přečtěte si více

Na jakou vzdálenost funguje AirDrop?

AirDrop používá pro odesílání a přijímání položek Bluetooth a Wi-Fi. Abyste mohli používat AirDrop, musíte se ujistit, že jste v dosahu Bluetooth a Wi-Fi a že příjemce může vaši položku přijmout. Jak blízko byste měli být? Apple doporučuje, aby zařízení byla ve vzdálenosti devíti metrů od sebe.
Jak spárovat AirDrop? Chcete-li spárovat AirDrop, postupujte podle následujících kroků:

1. Ujistěte se, že obě zařízení mají funkce AirDrop a nacházejí se ve vzájemné blízkosti.
2. Na odesílajícím zařízení otevřete Ovládací centrum přejetím prstem dolů z pravého horního rohu (na iPhonu X nebo novějším) nebo přejetím prstem nahoru ze spodní části obrazovky (na starších iPhonech nebo iPadech).
3. V Ovládacím centru stiskněte a podržte kartu nastavení sítě (oblast, která zobrazuje Wi-Fi, Bluetooth atd.).
4. Klepnutím na ikonu AirDrop otevřete nabídku AirDrop.
5. Výběrem možnosti "Pouze kontakty" nebo "Všichni" určete, kdo může vidět vaše zařízení v aplikaci AirDrop.
6. V přijímajícím zařízení se ujistěte, že je povolena funkce AirDrop, a to tak, že přejdete do nabídky Nastavení > Obecné > AirDrop a vyberete možnost "Pouze kontakty" nebo "Všichni".
7. Nyní by měla být zařízení spárována a připravena k použití funkce AirDrop.

Řekněme, že chcete například sdílet fotografii ze svého iPhonu do iPadu svého kamaráda pomocí AirDrop. Na iPhonu otevřete Ovládací centrum, stiskněte a podržte kartu nastavení sítě a klepněte na ikonu AirDrop. Vyberte možnost "Pouze kontakty" nebo "Všichni". Na přítelově iPadu přejděte do Nastavení > Obecné > AirDrop a vyberte "Pouze kontakty" nebo "Všichni". Jakmile mají obě zařízení povolenou funkci AirDrop, otevřete na iPhonu aplikaci Fotky, vyberte fotografii, kterou chcete sdílet, a klepněte na tlačítko Sdílet. iPad vašeho přítele by se měl objevit v sekci AirDrop. Klepněte na jeho zařízení a fotografie bude odeslána do jeho iPadu prostřednictvím AirDrop.

Navíc, jak zapnout airdrop na mac?

Na bočním panelu okna Finderu vyberte AirDrop. Nebo zvolte na řádku nabídek Otevřít > AirDrop. V okně AirDrop se zobrazí uživatelé AirDropu v okolí.
...
Sdílení obsahu přes AirDrop
  1. Otevřete soubor, který chcete odeslat, a v okně aplikace klikněte na tlačítko Sdílet .
  2. Z nabídky možností sdílení vyberte AirDrop.
Můžete se také zeptat, jak se restartuje iphone?
Restartování iPhonu
  1. Podržte boční tlačítko spolu s libovolným z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí vypínací posuvník.
  2. Přetáhněte posuvník a počkejte 30 sekund, dokud se zařízení nevypne.
  3. Zařízení znova zapnete tak, že podržíte boční tlačítko (na pravé straně iPhonu), dokud se nezobrazí logo Apple.

Jak poslat fotky z iPhone přes Bluetooth?

K tomu slouží aplikaci Send Anywhere pro iOS, Android, Windows Phone a Amazon Kindle, která je ke stažení zcela zdarma funguje prostřednictvím bluetooth a Wi-Fi, proto je potřeba k přeposlání dodržet vzdálenost několika metrů. Při zaslání souborů opíšete ověřovací kód a poté začne druhé zařízení přijímat soubor.
Navíc, jak poslat aplikace iphone?
Poslání dárku
  1. Otevřete aplikaci App Store, iTunes Store nebo Knihy.
  2. Klepněte na položku, kterou chcete darovat.
  3. Klepněte na tlačítko Dárek: V App Storu klepněte na tlačítko Sdílet a potom na Darovat aplikaci .
  4. Podle pokynů na obrazovce svůj dárek personalizujte a odešlete.
  5. Po odeslání dárku obdrží příjemce e-mail.

A další otázka, jak zprovoznit airpods?

Ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Pak v seznamu Zařízení vyberte AirPody a klikněte na Připojit.
Jak na iPhone poslat přes Bluetooth? Chcete-li na iPhone poslat přes Bluetooth, musíte mít povolenou funkci Bluetooth. Přejděte na Nastavení> Obecné> Bluetooth a zapněte Bluetooth. Pak otevřete aplikaci, kterou chcete použít k odeslání souboru, a vyberte možnost Odeslat přes Bluetooth. Vyberte zařízení, ke kterému chcete soubor odeslat, a postupujte podle instrukcí na obrazovce.

Jak přenést Fotky z iPhone do Mac?

Otevřete aplikaci Fotky na svém Macu. Pokud se na obrazovce zobrazí dialogové okno s nápisem „Chcete otevřít aplikaci Fotky společnosti Apple?“, klikněte na tlačítko Ano. Vyberte svůj iPhone v levém panelu. Pokud se na obrazovce zobrazí dialogové okno s nápisem „Chcete na svém Macu vytvářet kopie fotografií a videí ze svého iPhone?“, klikněte na tlačítko Ano. Pokud potřebujete zvolit, jakých fotografií a videí se mají zrcadlit na svém Maci, klikněte na tlačítko „Přesunout fotografie a videa“ v horní části okna. Budete požádáni, abyste zadali své Apple ID a heslo.
Poznámka: V některých případech, kdy je potřeba přenášet fotografie z iPhone na Mac, je možné, že budete muset aktualizovat na nejnovější verzi aplikace Fotky, abyste mohli přenášet fotografie.

By Kwasi Dolhon

Kam se ukládají soubory přes AirDrop? :: Kdy má vyjít After 3 film?
Užitečné odkazy