Domovská stránka > K > Kdy Má Vyjít After 3 Film?

Kdy má vyjít After 3 film?

Pokračování nazvané After: Tajemství podle knižních bestsellerů Anny Todd zaseje do vztahu Tessy a Hardina semínko pochybností a nedůvěry. Do kin film dorazí už 2. září.…

Přečtěte si více

Navíc, kdy bude after 4 film?

Na tyto otázky se tvůrci pokusí odpovědět v posledním filmu podle bestsellerů Anny Todd. Film s Josephine Langford a Hero Fiennesem Tiffinem v hlavních rolích do kin film uvede Bontonfilm 25. srpna.
A další otázka, jak se jmenuje after 3?
After: Tajemství (2021) | ČSFD.

Když to vezmeme v úvahu, kdy bude další díl after?

Stále je zamilovaná, ale současně je silnější a dospělejší. After: Přiznání vejde do kin v létě 2020 v distribuci Bontonfilmu.
Pokud jde o toto, jak se jmenuje after 4?
díl)

Kde se natáčel After?

Natáčení probíhalo v červnu 2018 v Bostonu v Massachusetts.
Kde se kouknout na After?
Nejlepší 5 poskytovatelé
  • Netflix.
  • O2 TV.
  • Apple iTunes.
  • Google Play Movies.

Jak končí after?

Tessa s Hardinem se opět dozvěděli něco nečekaného o rodině – oproti poslední knize, kdy se Tessa dozvěděla, že je její otec bezdomovec, alkoholik a narkoman, tady Hardin řeší, kdo vůbec jeho otec je. Strhuje se kolotoč šílených událostí v Londýně a... konec Tessy a Hardina – tak, jak je mám ráda.
Kdy bude druhý díl 365 dní?
Vzhledem k tomu, že Netflix přinesl film pod svou hlavičku, nebude uveden do kin, jak bylo původně plánováno, ale dostane se přímo do Netflixu. Datum vydání zatím není k dispozici, ale jeho vydání je plánováno na rok 2022 na Netflixu.

Kolik dílů je after?

After čítá celkem pět knih Polibek, Přiznání, Tajemství, Pouto a závěrečný díl Před námi (2020), ve kterých je ústředním motivem spalující láska Tessy a Hardina.

By Poucher Ketzler

Jak zapnout AirDrop na iPhone? :: Co dělá adware?
Užitečné odkazy