Domovská stránka > C > Co Dělá Adware?

Co dělá adware?

Adware (advertising-supported software) označuje software s reklamou. Většinou se jedná o bezplatnou aplikaci, jejíž vývoj financují příjmy z inzerce. Uživateli se tak při používání programu zobrazuje propagační obsah například ve formě vyskakovacích oken nebo bannerů s různými nabídkami.

Přečtěte si více

Jak se zbavit adware?

Neexistuje žádný lepší způsob jak odhalit, odstranit nebo a předcházet nákaze adware, než je použití antiviru s funkcí antiadware. Nejlepším antivirem s integrovanými antiadware funkcemi je Avast.
Co je to malware?
Malware (malicious software) je termín, který se používá k popisu jakéhokoli typu škodlivého kódu nebo softwaru, který může poškodit počítač nebo mobilní zařízení. Využívá bezpečnostních zranitelností nebo neopatrnosti uživatele.

Co nepatří mezi malware?

Naopak jako malware by neměl být označován software, který sice obsahuje chyby (které mohou způsobit škodu), ale byl napsán pro legitimní účely.
Když to vezmeme v úvahu, co vše spadá do malwaru?
Mezi typy malwaru patří spyware, adware, phishing, viry, trojské koně, červy, rootkity, ransomware a změny nastavení prohlížeče.

Jaké jsou antivirové programy?

Antivirové programy – osvědčení distributoři
  • Antivirové programy ESET NOD32.
  • Antivirové programy Bitdefender.
  • Antivirové programy Avast.
  • Antivirové programy AVG.
  • Antivirové programy F-SECURE.
  • Antivirové programy SPAMfighter.
Co je to vir v počítači?
Počítačový virus je malý softwarový program, který se šíří z jednoho počítače do druhého a překáží provozu počítače. Počítačový virus může poškodit nebo odstranit data v počítači, pomocí e-mailového programu se rozšířit do dalších počítačů, nebo dokonce odstranit celý obsah pevného disku.

Co je to Ransomware?

Ransomware je malware, který vám zašifruje soubory nebo vám znemožní používat počítač, dokud nezaplatíte výkupné. Pokud je počítač připojený k síti, ransomware se taky může rozšířit do dalších počítačů a úložišť v síti.
Jak se zbavit virů v mobilu? Nejjednodušší způsob, jak se zbavit virů v mobilu, je prostě stáhnout si anti-malware aplikaci a spusťte ji.

Jak zabránit vyskakování reklam v prohlížeči?

Chcete-li zabránit vyskakování reklam v prohlížeči, musíte nejprve zkontrolovat nastavení svého prohlížeče. V nastavení prohlížeče by měla být možnost zakázat vyskakovací okna. Pokud tuto možnost nemáte, můžete si stáhnout rozšíření pro prohlížeč, které blokuje vyskakovací okna.

By Gardel Nunns

Kdy má vyjít After 3 film? :: V jakém programu upravovat fotky?
Užitečné odkazy