Domovská stránka > J > Jak Se Dělá Pdf?

Jak se dělá PDF?

Spusťte aplikaci Acrobat a zvolte Nástroje> Vytvořit PDF. Vyberte typ souboru, ze kterého chcete vytvořit PDF: jeden soubor, více souborů, skener nebo jinou možnost. V závislosti na typu souboru klikněte na Vytvořit nebo Další. Podle zobrazených pokynů vytvořte dokument PDF a uložte ho do požadovaného umístění.

Přečtěte si více

Někdo se také může ptát, kde se pouziva pdf?

Pro přenos dat k tisku se používá formát pdf. Tento formát souborů se používá pro ukládání dokumentů nezávisle na softwaru i hardwaru, na kterém byly pořízeny. Tento formát zajišťuje, že se libovolný dokument na všech zařízeních zobrazí stejně.
Jak stáhnout PDF?
Jak stáhnout Adobe PDF Reader DC
 1. Klepnutím na tlačítko STÁHNOUT (DOWNLOAD) přejdete na oficiální stránku stahování Adobe.
 2. Pokud nechcete mít žádné produkty McAfee, ujistěte se, že jste zrušili zaškrtnutí dvou volitelných nabídek, a poté klikněte na STÁHNOUT ACROBAT READER (DOWNLOAD ACROBAT READER).

Pokud jde o toto, v čem otevřít soubor pdf?

Otevírání PDF

PDF lze otevřít mnoha způsoby: z aplikace Acrobat , z e-mailové aplikace, ze souborového systému nebo na síti z webového prohlížeče.
Jak vytvořit PDF zdarma?
Slunečnice doporučuje
 1. Adobe Acrobat Reader DC 2015.023.20053. 4.5. zdarma.
 2. PDFCreator 4.4.3. 2.5. zdarma.
 3. Foxit Reader 11.0.1. zdarma.
 4. Calibre 6.0.0. 3.5.
 5. PDF Editor 5.5. zdarma k vyzkoušení
 6. PDF-XChange Editor 9.3.361. zdarma k vyzkoušení
 7. Adobe Acrobat. zdarma k vyzkoušení
 8. PDF-XChange Editor Free 9.3.361. zdarma.

Někdo se také může ptát, jak vytvořit pdf formulář?

V aplikaci Acrobat vyberte možnost Nástroje > Připravit formulář. Vyberte možnost Vytvořit nové a klikněte na možnost Spustit. Soubor PDF uložte: V levém horním rohu okna aplikace Acrobat klikněte na ikonu Uložit, vyberte umístění, na které chcete soubor uložit, pojmenujte soubor a poté klikněte na možnost Uložit.
Jak vytvořit PDF online?
Online převod souboru obrázku do PDF

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubory do zóny přetažení. Vyberte soubor s obrázkem, který chcete převést do PDF. Aplikace Acrobat obrázek po nahrání automaticky převede. Přihlaste se a převedený soubor PDF stáhněte nebo sdílejte.

Jak poslat soubor v PDF?

Klikněte na Soubor > Sdílet > E-mail a zvolte jednu z těchto možností:
 1. Poslat jako přílohu: Otevře e-mailovou zprávu s připojenou kopií souboru v původním formátu souboru.
 2. Odeslat jako soubor PDF: Otevře e-mailovou zprávu s připojenou kopií souboru ve formátu PDF.
Jak zjistit jestli je Soubor v PDF a?
Na tomto místě si zopakujeme, jak ověřit, zda dokument PDF skutečně ve standardu, který deklaruje, je. Po otevření v Acrobatu se, je-li dokument ve standardu PDF/A, objeví nahoře na stránce modrá lišta s nápisem: Tento dokument je zobrazen v režimu PDF/A.

Jak uložit Soubor Excel do PDF?

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubor do zóny pro přetažení. Vyberte soubor XLS nebo XLSX, který chcete převést do formátu PDF. Po nahrání tabulky aplikace Excel ji Acrobat automaticky převede do formátu souboru PDF. Přihlaste se a převedený soubor PDF stáhněte nebo sdílejte.

By Tuchman

Jak spojit PDF dokumenty do jednoho? :: Co nasleduje po orbě?
Užitečné odkazy