Domovská stránka > K > Kdy Skončí Hangouts?

Kdy skončí Hangouts?

března 2022. Vyhledávací gigant se rozhodl nahradit Hangouts novým chatem v roce 2019, takže celá tato operace se po takřka třech letech dostává do finále. Původní Hangouts je stále funkční a přechod do rozhraní v Gmailu je pořád ještě dobrovolný.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, jak stáhnout hangouts?

Důležité: Aplikaci klasické verze Hangouts už nelze stáhnout. Jestliže na zařízení se systémem Android smažete nebo odinstalujete aplikaci klasické verze Hangouts, nebude možné ji znovu nainstalovat. Pokud chcete pokračovat ve svých konverzacích, přesuňte se do aplikace Google Chat.
A kdy skončí google?
Ve zprávě píše, že službu ukončí 1. května 2022. Uživatelé budou moci jednoduše přejít na placenou verzi Google Workspace, kterou si mohou vyzkoušet na dva měsíce zdarma.

Co je Gmail na vlastní doméně?

Doména je část e-mailové adresy následující po znaku „@". doménu, kterou chcete použít pro firemní e-mail. Pokud tuto doménu zatím nevlastníte, můžete si ji od společnosti Google koupit.
Jak si vytvořit Gmail?
Pokud se chcete zaregistrovat do Gmailu, vytvořte si účet Google.
...
Vytvoření účtu Gmail
  1. Přejděte na stránku pro vytvoření účtu Google.
  2. Nastavte si účet podle pokynů na obrazovce.
  3. Pomocí vytvořeného účtu se přihlaste do Gmailu.

Pokud jde o toto, jak si zaregistrovat doménu zdarma?

Doménu obvykle není možné získat zdarma. Obecné domény jako . cz nebo . eu se dají zaregistrovat od 50 až 150 korun, zatímco u speciálních a originálních domén jako .
Jak vytvořit email s vlastní doménou zdarma?
Email Profi od Seznam.cz umožní lidem pořízení firemní e-mailové schránky s vlastní doménou zcela zdarma. Seznam.cz spustil službu Email Profi, díky které mohou lidé využívat zdarma e-mailové adresy s doménou vlastních internetových stránek.

A další otázka, jak si koupit vlastní doménu?

Domény nehledejte v regálech v obchoďáku, stejně jako z nich nedělejte vědu. Kupují se (neboli registrují se) přes internet na stránkách poskytovatelů domén. Například Forpsi.com nebo Wedos.cz kde nakupuji i já. Nebo Cesky-hosting.cz/domeny.
Kde je nejlepší si udělat emailovou adresu?
Pokud si tedy položíte otázku, kde založit email, Gmail vám můžeme jedině doporučit. Gmail způsobil ve světě emailů revoluci. Dnes má především velkou kapacitu a nabízí množství doplňkových služeb.

Můžete se také zeptat, jak spojit dva google účty?

V současnosti není možné sloučit dva samostatné účty Google. Chcete-li však přenést data z jednoho účtu do jiného, lze to provést v rámci jednotlivých služeb. Pokud chcete začít používat novou službu, nemusíte vytvářet další účet Google. Stačí se přihlásit pomocí stávajícího účtu Google.

By Cherin

Co je to Google účet? :: Jak si zapnout FPS?
Užitečné odkazy