Preply: online platforma pro výuku cizích jazyků z domova

PROMO


Tento nástroj přesně pasuje studenty a učitele. Výuka probíhá prostřednictvím videokonference a je navržena tak, aby byla rychlá a efektivní. Takto to funguje

5 milionů lekcí, učitelé 160 různých národností a studenti ze 190 zemí světa - to jsou ohromující čísla online platformy Preply, která vám umožní učit se cizí jazyk z pohodlí domova.

Společnost založili v roce 2013 na Ukrajině Kirill Bigai, Serge Lukyanov a Dmytro Voloshyn a dnes má více než 180 zaměstnanců 25 národností, kteří pracují mezi Kyjevem a Barcelonou. Mezi silné stránky společnosti patří široká a individualizovaná nabídka služeb, která uspokojí nejrůznější potřeby. Uživatel se připojí k platformě a okamžitě vyjádří své preference: jazyk, který se chce učit, dny a časy výuky, ale také rozpočet, který je ochoten utratit. Během několika minut vám vyhledávač nabídne nejlepší učitele podle individuálních potřeb. To vše díky strojovému učení, technologii, která umožňuje najít dokonalou shodu. Uživatelé tak mohou zahájit kurz, aniž by se museli starat o odchod z domova a o to, aby lekce zapadla do jejich denního rozvrhu. Funguje to podobně jako seznamovací aplikace, kde místo hledání spřízněné duše potkáte nejlepšího učitele, se kterým se naučíte nový cizí jazyk.

Učení cizích jazyků: proč si vybrat Preply

Na internetu najdete mnoho nástrojů pro učení cizích jazyků, ale jen málo z nich je přizpůsobeno potřebám uživatele a ty, které umožňují setkání s učitelem, jsou ještě vzácnější. Preply je jedním z nich. Platforma je využívána z několika důvodů.

Většina uživatelů ji využívá z profesních důvodů: chtějí hledat práci v zahraničí, rozšířit své dovednosti nebo postoupit v kariéře.

Je tu však také velká část studentů, kteří Preply využívají pro radost, protože možná už dlouho sní o tom, že se naučí nový jazyk, ale nikdy se jim nepodařilo vměstnat kurz do svého nabitého rozvrhu.

Jednou z předností Preply je, že jim umožňuje absolvovat lekce, aniž by museli opustit svůj domov, a to kdykoli během dne nebo týdne, včetně víkendů. To řeší problém "závodu s časem", který je typický pro výuku tváří v tvář.

Je zde také důležitý prvek, který odlišuje Preply od jiných populárních aplikací založených na hraní her: hraní her je dobrý způsob, jak se naučit nové dovednosti, ale živá diskuse s učitelem vám umožní naučit se cizí jazyk rychle a efektivně.

Jak Preply funguje?

Hlavní funkcí je přesné přiřazení studentů a učitelů. K tomu slouží výukový algoritmus založený na různých parametrech, včetně předmětu, rodného jazyka, časových pásem, výukových cílů a rozpočtu.

Průměrná cena se pohybuje od 15 do 20 eur za hodinu a všichni učitelé jsou pečlivě vybíráni pro přístup do databáze platformy. Systém je proto bezpečný, flexibilní a umožňuje dosáhnout stanovených kompetencí.

Platební systém je také navržen tak, aby uspokojil obě strany. Při registraci uživatel zadá své údaje, včetně údajů týkajících se způsobu online platby. Zároveň jsou lektoři placeni ihned po skončení jednotlivé lekce.

Lektor má k dispozici ovládací panel, kde se zobrazují údaje o platbě, hodinách lekcí a další statistiky. Můžete tak mít neustále přehled o tom, jak probíhá vaše online aktivita.

Jelikož se jedná o online nástroj, není nikdo omezen fyzickou blízkostí, ale můžete si najít ideálního učitele, který je rodilým mluvčím a připojí se z druhého konce světa prostřednictvím videokonference.

Preply zkrátka myslí na každý detail. Stačí se jen přihlásit na platformu a začít novou a poutavou cestu za vzděláním.