OnePlus 7T Pro, 7T Pro McLaren Edition oficiálně: specifikace a cena


Čínský výrobce představuje další dvě špičková zařízení za až příliš konkurenceschopné ceny (i když vyšší než v minulosti)

OnPlus 7T Pro a OnePlus 7T Pro McLaren Edition jsou dvě překvapení (vzhledem k únikům z posledních týdnů ani ne tak velká), která si čínský výrobce pro evropskou veřejnost schoval. Poté, co společnost OnePlus na akci v Indii představila "standardní" verzi svého nejnovějšího špičkového smartphonu, rozhodla se využít londýnské scény k odhalení "pokročilých" verzí téhož telefonu.

Jak jistě tušíte, výchozím bodem je již tak vynikající OnePlus 7T. OnePlus 7T je stejný jako OnePlus 7T, ale čínští designéři provedli řadu designových a funkčních změn, které již tak vynikající zařízení ještě vylepšily. Italské ceny OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro a OnePlus 7T McLaren se oproti minulosti také zvýšily a přibližují se cenám konkurence.

Vlastnosti OnePlus 7T Pro: cena a vydání

Nově představený model 7T Pro je esteticky totožný s OnePlus 7 Pro, má stejné rozměry, hmotnost i rozložení tlačítek jako model uvedený před několika měsíci. Displej má úhlopříčku 6,67 palce, rozlišení QHD (3120 × 1440 pixelů) a nemá žádný výřez ani vložku pro umístění přední kamery. Stejně jako u předchozího modelu je selfie kamera ukryta v motorizovaném kolíku, který se objeví pouze při aktivaci funkce selfie fotografie. Pod displejem se nachází Snapdragon 855+ doprovázený 8 gigabajty operační paměti a 256 gigabajty úložiště (s moduly UFS 3.0 pro vyšší rychlost čtení a zápisu).

Na zadní straně však najdeme prostor pro fotografie sestávající ze tří snímačů: 48megapixelového hlavního snímače doplněného 16megapixelovým širokoúhlým sekundárním snímačem a teleobjektivem s 3× optickým zoomem.

OnPlus 7T Pro bude k dispozici od 17. října za cenu 759 eur (oproti 599 eurům za OnePlus 7T).


Vlastnosti OnePlus 7T Pro McLaren Edition: cena a vydání

Odlišností od OnePlus 7T Pro McLaren Edition je velmi málo. Po kosmetické stránce je OnePlus 7T Pro McLaren Edition vyveden v oranžové barvě papáji, která připomíná oficiální livrej závodního vozu Formule 1, a má také některé vložky z alcantary. Z hlediska technických specifikací je jediný rozdíl v množství paměti RAM: 12 gigabajtů místo 8 gigabajtů. Zařízení bude k dispozici od začátku listopadu za cenu 859 EUR.