Mahri, pouzdro, díky kterému je iPhone nezničitelný. Foto


Sparen vyrobil pouzdro pro iPhone 7, které ho chrání před pády a zároveň umožňuje dodatečné nabíjení. Lze jej pořídit za 70 dolarů

Vyrobit pouzdro, které dokáže vylepšit iPhone, není snadné. Chytré telefony cupertinské společnosti jsou proslulé svým designem a liniemi, které se ostatní společnosti několikrát pokusily okopírovat, ale bez většího úspěchu.

Mahri je pouzdro vyrobené kanadským startupem Sparen Technologies, které slibuje revoluci ve způsobu, jakým lidé používají své iPhony. Společnost spustila svůj projekt na Kickstarteru a chce získat 40 000 kanadských dolarů. Pouzdro je k dispozici pro všechny nejnovější verze smartphonu od cupertinské společnosti a poskytuje několik opravdu zajímavých doplňkových funkcí. Pouzdro je k dispozici pro všechny nejnovější verze smartphonu cupertinské společnosti a nabízí několik velmi zajímavých doplňkových funkcí, například druhý výstup Lightning, který uživatelům umožňuje poslouchat hudbu přes sluchátka, zatímco se iPhone nabíjí.

Mahri, pouzdro na iPhone

(Převzato z YouTube)

Pro ty, kteří hledají ochranné pouzdro pro svůj iPhone, je Mahri ideálním řešením. Kryt vyrobený kanadskou společností přidává do smartphonu Cupertino několik zajímavých funkcí: kromě druhého portu Lightning užitečného pro připojení sluchátek nebo adaptéru pro poslech hudby je Mahri také bateriový balíček pro použití v případě nouze. V pouzdře se "skrývá" přídavná baterie s kapacitou 3000 mAh, která iPhonu dodá celodenní výdrž. To není špatné pro lidi, kteří používají své chytré telefony celý den k práci. Pět LED kontrolek navíc ukazuje, kolik energie zbývá v akumulátoru. Pouzdro lze také kdykoli nabíjet pomocí bezdrátové nabíječky.


Super tenké pouzdro

Kromě funkcí odvedla společnost Sparen skvělou práci také na designu. V porovnání s jinými pouzdry, která obsahují baterii, je pouzdro mnohem tenčí a nenarušuje design iPhonu. Pouzdro je vyrobeno ze silikonu, ale rohy jsou vyztuženy speciálními polymery, které výrazně snižují pravděpodobnost poškození displeje smartphonu.


Cena a datum vydání

Mahri lze zakoupit na platformě Kickstarter za cenu 70 dolarů (něco málo přes 60 eur) a Sparen ujistil, že pokud bude dosaženo cílové částky čtyřiceti tisíc kanadských dolarů, bude zařízení dodáváno od května 2017.

Některá videa v této sekci byla převzata z internetu, proto jsou hodnocena jako veřejně dostupná. Pokud mají subjekty, které v těchto videích vystupují, nebo autoři námitky proti zveřejnění, stačí požádat o odstranění zasláním e-mailu na adresu: [email protected]. Video co nejdříve odstraníme.

.